Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Ja sam imao sličnih problema kada sam bio u NS pre mesec dana, nije mi prihvaćena uplata (pretpostavljam zbog ip adrese) na nekom sajtu sa Oz debit karticom...

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

E ljudi, manje od dva dana do starta, a u Brodu i dalje ima 19 timova. Dzibera jos nema da se prikljuci, pa bi bilo lepo da ga neko cimne da se prikljuci. Tim pre sto nam je komesar lige na moru :)

Link to comment

Javio se Dziber na prethodnoj strani, upasce veceras.

 

Kvalitetno sam se nervirala 2 sata, Timmi, a onda kad sam sastavila tim od sve samih uzdanica engleske reprezentacije, sadasnjih i buducih, oni mi ne daju da igram. Imala sam i Cresswella, Prsline. :(

Link to comment

kako se primiče dedlajn, tako mi je vezni red jeftini a odbrana skuplja. s jedne strane, tim je balansiraniji, s druge strane stra' me da uđem u gw1 bez zverskog veznog reda. #firstworldproblems

Link to comment

Pre svega pozdrav svima!Da i ja iznesem neka svoja zapazanja pred pocetak FPL,igrad fantasy ovo mi je 4.sezona,cak sa nekim ortacima igramo kroz kintu da bude interesantnije.Ove sezone su igraci sredine terena dosta skupi,dosta je porasla cena proslogodisnjim iznenadjenima Sterlingu,Ramziju,Barkliju,a i novajlije nisu jeftine,sto se napada tice tu mi izgleda dosta korektno,nema Suareza koji bi verovatno bio 13 i onda moze da se kombinuje.

Link to comment

Pre svega pozdrav svima!Da i ja iznesem neka svoja zapazanja pred pocetak FPL,igrad fantasy ovo mi je 4.sezona,cak sa nekim ortacima igramo kroz kintu da bude interesantnije.Ove sezone su igraci sredine terena dosta skupi,dosta je porasla cena proslogodisnjim iznenadjenima Sterlingu,Ramziju,Barkliju,a i novajlije nisu jeftine,sto se napada tice tu mi izgleda dosta korektno,nema Suareza koji bi verovatno bio 13 i onda moze da se kombinuje.

Link to comment

1 ЛИГА:

 

01. muffin - cvrlle 

02. Poljanche City - Svarog
03. Mean Machine - Remi
04. Pokusni Kunici - Gylfi Pleasure
05. --1991-- - Zigara
06. SinCity - Bogotac
07. FT Milan - Milan037
08. 110% - Ruxin
09. prolup - Prolup
10. Limanac United - keljans
11. Eldorado - dzigibau
12. ArtisticoFC - Zis
13. Besiktas Thistle - beowl 
14.The Beatles- 
15. Sumadijski Nistaci -

 

...

Edited by Zis
Link to comment

1 ЛИГА:
 

01. muffin - cvrlle 

02. Poljanche City - Svarog
03. Mean Machine - Remi
04. Pokusni Kunici - Gylfi Pleasure
05. --1991-- - Zigara
06. SinCity - Bogotac
07. FT Milan - Milan037
08. 110% - Ruxin
09. prolup - Prolup
10. Limanac United - keljans
11. Eldorado - dzigibau
12. ArtisticoFC - Zis
13. Besiktas Thistle - beowl 
14.The Beatles- Spelinea
15. Sumadijski Nistaci - ???
Link to comment

@Bogotac

dobro pitanje... tu nije pao konačan dogovor, koliko ja pratim.

 

inače, tim sklopljen, neću ništa da diram dok ne čujem sutrašnje konferencije za štampu, a verovatno ni tada. sve je bilo daleko lakše kad sam se podsetio da se ove sezone borim za opstanak, ništa preko toga. ovo što sam sočinio za gw1 je sasvim ok u tom smislu :zen:

Edited by malkin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...