Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Opet mi ne da da igram ultimate, ista poruka kao prosle sezone

 

 

 

It appears that you reside in a country where online gambling is not allowed. Unfortunately you will not be able to enter a team in Ultimate Fantasy.

 

samo sto ovog puta ne pomaze kad samo promenim residence u podesavanjima. Kad probam da sakrijem IP, izbacuje me sa sajta. A taman sam se nalozila da opet igram.  :cry:

Link to comment

Morževi Junajted su na letovanju bez ili sa jako ograničenim internetom. Ajd što je tim raspadnut sa već rasprodatim igračima po belom svetu, nego što Champppionship nije zaokružen. Sad ću poslati kod na PP Džiberu koji je uredno prijavio svoje učešće, ali ga još nema u ligi. -1991- je privremeno isključen do eventualnog plasmana u ligu iduće godine ;)

Sent from my Lumia 720 using Tapatalk

Link to comment

Opet mi ne da da igram ultimate, ista poruka kao prosle sezone

 

 

 

samo sto ovog puta ne pomaze kad samo promenim residence u podesavanjima. Kad probam da sakrijem IP, izbacuje me sa sajta. A taman sam se nalozila da opet igram.  :cry:

TunnelBear.com

Link to comment

И ту могу да ти помогнем али нећу јер би ме после зајебала за поделу пара од награде. :fantom:

Link to comment

Verovatno si ti mene zajebao, pa sad cekas detalje mog racuna koje ce da pokupi ovaj sajt ako uspem da sastavim tim vredan 5 funti. Sacekaj makar dok mi isplate nagradu.

Link to comment

Yaya mi je bio u prvih 11 prosle sezone od drugog ili treceg kola, a sad mi nekako nije ni u jednoj kombinaciji.

 

Nekako imam utisak da nema sanse da odigra kao prosle sezone, narocito posle onih trzavica i "nepostovanja" prema njemu.

Link to comment

Sad mi se igra Ultimate a nemam bukvalno ni dinar, a plata kažu da će u ponedeljak :cry: Ovim putem apelujem na nadležno ministarstvo i Vladu Srbije da se smiluju na fantazi zavisnika.. Obećavam da ostatak neću potrošiti na beer festu.. :unsure:

Link to comment

Ja imam para ali nemam kreditnu. Ultimate prokletstvo.

 

1 liga trenutno na 13 članova.

sa spiska nedostaje Bogotac i Orasi. osim ako on nije dzoni kes

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...