Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не вреди, не могу да се понашам разумно.

 

Направио сам солидан тим, све ведете, првотимци, налазе се у 20 посто свих тимова. Нема изненађења, нема ризика, као да га је правио управни одбор Дојче банке. Одлучио да не идем у минусе али стварно. И што дуже гледам ових 15 најамника, све су ми одвратнији. Где је ту неки лудак из тима који се бори за опстанак? Где је ту кретен који ће да сломи ногу у првом колу? Где је бек који ће да има једну једину асистенцију у сезони и то у последњем минуту пошто је тих пар бодова потребно да се победи конкурент у борби за испадање из Премера?

 

Није ово мој ФК West Ham.

 

Шта ће ми смрдљиви Брус када мрзим Хал? Шта ће ми Тери када због њега не могу да узмем Кресвела? Шта ме брига што ће сигурно имати више бодова, ја навијам за Вест Хем и хоћу да имам још један разлог да скачем и урлам када приме или дају гол.

 

Разуму, марш у три лепе! Јуриш у минусе, јуриш у борбу за опстанак, јуриш у зајебанцију! За мном, јунаци!

Link to comment

ja doveo Lovrena, za nekog kome se trudim da zaboravim ime kako ne bi kuno sudbinu kletu nakon par kola.

a sve to jer je j*b*n* Mirallas doubtful za prvo kolo. pa sam njega sutnuo i doveo Nolana, pa mi ostalo 1m viska koje sam investirao u "bolju" odbranu.

 

eto, i mi rukiji muke mucimo.

Link to comment

Ajd dajte nekog defendera za 4, a da nije brus... Stiven tejlor mi je miljenik od ranije al tesko ce on u startnih 11, pa ne znam koga da stavim da bude 15.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...