Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Ja vam se najavljujem - za iducu godinu :P ali ozbiljan sam, na zalost. 

 

Ovakav post na ovoj temi je obavezujuc. Ocekuj smaranje pred sledecu sezonu.

 

Može li ime da se menja na ovom prediktoru, čini mi se da sam leteo iz lige jer mi nije ime kao na forumu?

Sad sam uleteo da se obrazujem oko pravila i ne vidim da sam u PPPogađalica ligi.

 

Ime na forumu nema veze s imenom tamo, ja sam admin lige i nikog nisam izbacila. Pokusaj ponovo da udjes ako te nema.

 

Edit: Ti si Pokusni Kunici? Vidim te u ligi.

Edited by Tolaa
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tolaa, jesam.

 

Čudno nešto se dešava sa sajtom pa nisam bio siguran, ligu vidim tek kad upadnem u neku random a ne pojavljuje se sa strane niti kad kliknem na mini-leagues posle ponovnog logovanja.

Link to comment

Tolaa, jesam.

 

Čudno nešto se dešava sa sajtom pa nisam bio siguran, ligu vidim tek kad upadnem u neku random a ne pojavljuje se sa strane niti kad kliknem na mini-leagues posle ponovnog logovanja.

 

Sredice se to, ne brini. Posalji kod beowl-u za 1 Ligu. :)

 

Da li su deljeni kodovi za šip? Idem na svadbeno putovanje za 2 sata i ne bih da izvisim za ovu sezonu

 

42603-19982

 

Edit: Cestitke i nemoj da te bracni zivot omete u fantaziju. Decu planiraj van sezone, a ne kao adasevic. <_<

Edited by Tolaa
Link to comment

sektaši jedni, samo vas gledam kako vrbujete i po forumu i mimo njega... da se obavežete da ćete onaj kraljev post o posledicama fantazija na rl da kačite ko disklejmer u svojim propagandnim materijalima. mene niko nije upozorio :(

 

kako je krenulo, Fei ako se ikad vrati ima da mu prirede toplog zeca, pola ljudi će misliti da je novajlija.

Link to comment

Vini je, uz Koltejna, jedini furunas koga mi je zaista bilo zao. U fantazi smislu.

I meni je isto samo mene žao. U svakom smislu.

 

Prslin nije citirao ceo post:

A ne znam ni zašto vrbuješ, hoćeš da otvoriš i četvrtu ligu? Ima li tu kraja, Prsline? Kad će biti dosta? Kad?!

 

walter_white_by_wns_tomm-d5t1f7k.jpg

Šta će vam više igrača, stvarno ne razumem?

Link to comment

Šta će vam više igrača, stvarno ne razumem?

 

Zbog konkurencije. A i sad ste pozvani vi sa PL topika, red je da ovde pokazete sta znate, a ne samo tamo da palamudite.  :fantom:

Link to comment

Ja sam realnim palamuđenjem na PL topiku uspeo da izborim drugo mesto na tabeli za svoje izabranike prošle sezone, pa ti vidi. Fantaziranjem nikad nisam prišao ni blizu...

Link to comment

Za Feija ce brzo ukapirati, sposobnost za onoliko kukanje i trazenje izgovora se stice samo dugogodisnjim treningom i iskustvom.

ja od Feija očekujem izuzetne rezultate ove sezone. biće rasterećen zbog neigranja u onoj gej mini-ligi sa Prslinom, svake nedelje će se sučeljavati sa elitnim, neupokojenim timovima, dakle sve je spremno za 1 ozbiljno dominiranje u pogledu kukanja :fantom:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...