Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

stvarno krenulo džinksovanje... zna Lezileb šampion. sa druge strane, mi koji ne odemo na selo ima da uđemo u gw1 sa nekim škart timovima od četvrtka kad u petak fpl sajt ode dođavola :(

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

1765. verzija tima, a svaki put mi izgleda da su mi lose sve linije, a klupa ne postoji. Vreme je da pocnem da se pripremam za sledecu sezonu u Shipu i druzim s nekim ko sigurno nece napredovati. Gde si, Dzone? 

 

Izvini ali nemam ja visinu za tvoje drustvo.

 

derbi144-12.jpg

Link to comment

koji uzas, imam tacno sledecih 2-3 sata da napravim tim i sutra opet putujem na selo bez interneta. a ni do sada nisam bio pored kompa. survacu se izgleda kao i pravi city ove sezone :(

 

 

Kupis mobilni internet,radiko zmaj. Ja to svako leto upraznjavam vec godinama, i samo da mozes da namestis ekipu,nego mozes i strimove da gledas :)

 

Za 3k dinara imas 4GB brzog neta i mali usb modem... tomoze da potraje i do 2 meseca...

 

Pola tima mi nece igrati u prvom kolu, pa cekam jos dan dva da napravim finalnu verziju... 

Link to comment

Ljudi tek sad vidim da me niste izbacili iz Shipa a poslali ste mi kod za Ligu 1 u kojoj i treba da budem po dogovoru.

Mislim ja jesam dobar da mogu da igram dve lige istovremeno ali cisto zbog regularnosti,da ne bude posle "Tole lopove". :s_a:

Link to comment

Bojan selektovan od strane 14.4 % timova :isuse: . Ako to nije znak da nece dati gol citave sezone i da ga moram iste sekunde prodati onda ne znam sta je.

Link to comment

Sa ovoliko takmicara ( 1+2+3 liga ) mogli bi da napravimo i jedan masivan PPPFA kup u kome bi ucestvovali svi takmicari. Da se dogovorimo od kog kola bi poceli, i da bude neki dvomec eliminacioni sistem ? Zadnjih pet kola, tamo negde pred kraj prvenstva moze i Liga kup Premer + 12 prvih iz Broda.

Link to comment

Sa ovoliko takmicara ( 1+2+3 liga ) mogli bi da napravimo i jedan masivan PPPFA kup u kome bi ucestvovali svi takmicari. Da se dogovorimo od kog kola bi poceli, i da bude neki dvomec eliminacioni sistem ? Zadnjih pet kola, tamo negde pred kraj prvenstva moze i Liga kup Premer + 12 prvih iz Broda.

podrzavam

Link to comment

Blagodarim :) i ako možete samo mi bacite par osnovnih linkova i koji je deadline.... Da ne preturam sad po topiku.

Ajde Prsline ili Tola pomozite nasem starom forumasu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...