Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Taman sam ubacio Sanoga u ekipu i onda Giroud zabije ovu golcinu i zacementira sebi mjesto u Vengerovih 11. Sad opet ispocetka sa kalkulacijama, a taman sam mislio da sam pronasao magicnu formulu <_<

da l' zacementirao? sanogo dve asistencije prvo poluvreme, mislim da je on i dalje u blagoj prednosti

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

1765. verzija tima, a svaki put mi izgleda da su mi lose sve linije, a klupa ne postoji. Vreme je da pocnem da se pripremam za sledecu sezonu u Shipu i druzim s nekim ko sigurno nece napredovati. Gde si, Dzone? 

Link to comment

Posle današnjeg posmatranja Sitija, Arsenala i Livertemtona više mi ništa ne znači ni raspored ni pre-season ni tim koji imam. Roknem lepo sve ikseve, kliknem auto-complete i ko čovek lepo mozgam Wildcard posle trećeg kola, dve nedelje na miru.

Taman i Čelsi za dva sata da me poremeti oko ovog što sam oko njih naumio.

Link to comment

1765. verzija tima, a svaki put mi izgleda da su mi lose sve linije, a klupa ne postoji. Vreme je da pocnem da se pripremam za sledecu sezonu u Shipu i druzim s nekim ko sigurno nece napredovati. Gde si, Dzone? 

bez brige, najbolje se odluke donose na veče pred dedlajn. kad se samo setim, prošle sezone do dedlajna mi je Santon stajao u timu. u zadnji čas saznam da je povređen, udenem Kolmena umesto njega  ^_^

Link to comment

bez brige, najbolje se odluke donose na veče pred dedlajn. kad se samo setim, prošle sezone do dedlajna mi je Santon stajao u timu. u zadnji čas saznam da je povređen, udenem Kolmena umesto njega  ^_^

 

Nikad nije prerano da se pocne sa dzinksovanjem.  :fantom:

 

cvrlle je lepo zapoceo, prvo se ulizuje, sad me odmenjuje. :tapsanje_po_ramenu: Inace u pogedjalici za sada 15 igraca, valjda ce bar 10 igrati i nakon decembra. 

Link to comment

Ozbiljno, ne razumem sto bi nekom smetalo kad se otprilike svaki 50. post na topiku bavi pogadjalicom. A i tad se u vecini slucajeva u postu radi o fantaziju, uz dodatak jedne prosto neprosirene recenice o pogadjalici.

Link to comment

koji uzas, imam tacno sledecih 2-3 sata da napravim tim i sutra opet putujem na selo bez interneta. a ni do sada nisam bio pored kompa. survacu se izgleda kao i pravi city ove sezone :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...