Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

1 ЛИГА:

 

01. muffin - cvrlle 

02. Poljanche City - Svarog

03. Mean Machine - Remi

04. Pokusni Kunići - Gylfi Pleasure

05. --1991-- - Zigara

06. SinCity - Bogotac

07. FT Milan - Milan037

08. 110% - Ruxin

09. Prolup (ako nije odustao) 

 

+ poslat kod

10. keljans - Limanac United

11. dzigibau

12. Spelinea

 

Eto, prepravite spisak sa imenima timova.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad procitao poslednjih desetak stranica i jako mi je zao sto sam se odjavio, deluje kao da ce biti napetije i kvalitetnije no ikad.

Zadrzacu opciju upada u beton ligu otvorenom do samog starta (sa tim valjda nema problema, jel?), sanse su nekih 50/50.

 

 

Istina je da cu se verovatno prikloniti serie a fantasyju sa ljudima sa drugog foruma, eto  :blush:

Mada me rajca ideja da pokusam prodor ka ppp fantasy eliti. Obe opcije imaju i mana i prednosti, a previse bi bilo da djuskam oba.

 

Link to comment

   Ajebemmu, mislio sam lagani klasik odigrat, sjeo oko sedam malo sprčkat ekipu, ionako  ima vremena do šesnaestog... i eto, sad je gotovo jedanaest. Dakle, ako mi ne možete nekako vratiti te četiri ure dajte bar kod za  treću  1. ligu

 

    ArtisticoFC

Link to comment

Ako ne i same reklame za voćne sokove, one su najzabavnije od svih :)

Ljudi na razlicite nacine reaguju kada ne mogu zadovoljiti svoje zelje a sve to zavisi o stepenu njihove frustracijske tolerancije.

Kad nastupi stanje frustriranosti,covek moze reagovati realisticki-tako sto ce traziti racionalno resenje problema promenom ponasanja ili promenom cilja,ili nerealisticki -kada problem resava prebacujuci uzroke nemoci na druge ljude ili agresivnim ponasanjem.

Dugotrajno stanje frustriranosti ,a sto je vrlo cesto odraz indoktrinirajuceg odgoja,ima za posledicu dezorganizovano ponasanje i najcesce anksioznost,osecaj nespokojstva,nesigurnosti i neodredjenog straha.Na taj se nacin ugrozava mentalno zdravlje.

Link to comment

Ljudi na razlicite nacine reaguju kada ne mogu zadovoljiti svoje zelje a sve to zavisi o stepenu njihove frustracijske tolerancije.

Kad nastupi stanje frustriranosti,covek moze reagovati realisticki-tako sto ce traziti racionalno resenje problema promenom ponasanja ili promenom cilja,ili nerealisticki -kada problem resava prebacujuci uzroke nemoci na druge ljude ili agresivnim ponasanjem.

Dugotrajno stanje frustriranosti ,a sto je vrlo cesto odraz indoktrinirajuceg odgoja,ima za posledicu dezorganizovano ponasanje i najcesce anksioznost,osecaj nespokojstva,nesigurnosti i neodredjenog straha.Na taj se nacin ugrozava mentalno zdravlje.

 

Link to comment

Back to the drawing board :D

Pffff... Cim je Tuiter™ javio, zamenjen je jednim Marnijem. A za 5m bih uzeo Doransa. Ili Dejvisa iz Sotona
Link to comment

Pffff... Cim je Tuiter™ javio, zamenjen je jednim Marnijem. A za 5m bih uzeo Doransa. Ili Dejvisa iz Sotona

i tuiter si uplatio, malo ti je skaut  :mad:

pa mi iz malih, sveže promovisanih klubova nećemo moći da se nosimo sa takvim budžetima i organizacijom.

Link to comment

Прешао сам на 4-4-2. Осећам се као да је 1986. Слуша ми се Витни Хјустон и гледа Мајк Тајсон. Да имам видео пустио бих и Полицајца са Беверли Хилса.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...