Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Леви, извини, скидам те са игнора. Био си у праву. На овакве си нас лепо упозоравао

Ne, ti izvini. Bio si u pravu, malo je falilo da svima uskratim ogromnu količinu zabave koja je praplavila topik od kada su se ovi indijanci tvoji drugari pridružili. Sve je odjedenom postalo do zla boga zabavnije, sad tek vidim koliko je pl fantazi bio nezabavan bez vas. Samo  da ponovim da ste užasno zabavni, mada vam sigurno to stalno govore  :thumbsup:

Link to comment

Бохан је у сваком тиму за који је играо блистао у пријатељским и незваничним па нестајао кда крене првенство. Волео бих да овај пут тако не буде иако га немам у тиму али се плашим да играч који није давао голове чак ни у Холандији нема шта да тражи у Премијер лиги.

Link to comment

al' protiv koga?

Protiv Blekburna, Betisa i Borusije M. Dakle nisu to neki indijanci iz konferencije.

 

Šta znam, ni meni ne izgleda kao igrač za PL, pre mi je za neku Benfiku, al reskiraću bar ova prva 3 kola.

Izgleda da mu prija ekipa za koju svake sezone ja navijam da ispadne.

 

On i Sigurdson za 11,5 i rotacija, ako se sjebem onda WC. Pa ja sam prošle godine krenuo sa onim Fon Svinkelom i 

Altidorom pored RVP u napadu. Imao sam neku ideju s njima pitaj Boga. Možda opet pravi istu grešku  :D

Link to comment

Извињавам се што прекидам програм, идемо брзо на живо укључење директно из мог мозга:

 

Link to comment

1 ЛИГА:

01. muffin - cvrlle 
02. Poljanche City - Svarog
03. Mean Machine - Remi
04. Pokusni Kunići - Gylfi Pleasure
05. --1991-- - Zigara
06. SinCity - Bogotac
07. FT Milan - Milan037
08. 110% - Ruxin
09. Prolup (ako nije odustao) 

 

+ poslat kod

10. keljans

11. dzigibau

12. Spelinea

 

Eto, prepravite spisak sa imenima timova.

Link to comment

Ma zabava nam je ceo zivot... :thumbup:  ozbiljni smo jedino na ovom topiku...i naravno kada snimamo relame za pivo.Jbg poso je poso...

 

Ako ne i same reklame za voćne sokove, one su najzabavnije od svih :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...