Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Evo i avatara samo za praslina. Muzika ......
I mogu vam reci ovaj autokomplit nije tako los. Dusa me boli da promenim tim koji mi je udelio....

Edited by dzigibau
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Члан од 2008. године а 97 постова... Хмммм. Мораш да одговориш на нека питања како би утврдили да ли си нечији клон. Упозоравам те да нећеш моћи да провалиш која су питања намењена откривању да ли си клон, можда ти нека буду чудна због тога али молим те на сва одговори.

 

1. Drive, да или не? Maybe

2. Да ли је Д ознака за дужину или ширину? 

3. Која екипица ти је омиљена? WH

4. Да ли си клон? Ne bih rekao

5. Кекси - Подбара или Марко Мишковић (ово може и есеј) ako bas moram pre bih Keksi Liman...

uzivam u citanju a manje u pisanju po ovom cenjenom forumu

Link to comment

I,kao sto rekoh,sve su to klonovi,lose kopije,falsifikati...Pogotovo taj matematicar.Samo je jedan Ubibobi,prvi potomak Prslinovog diskrecionog prava i apsolutni vladar "drugarske" :0.6: koji je odoleo cak i prokletstvu autokomplita... Keljanse sto se mene tice dobrodosao u 1 ligu...msm ,ne znam koliko si upucen ali to je ustvari treca liga. I naravno cuvaj se autokomplita

Hvala na dobrodoslici i naravno da ocekujem da krenem sa dna ...

Link to comment

 

Члан од 2008. године а 97 постова... Хмммм. Мораш да одговориш на нека питања како би утврдили да ли си нечији клон. Упозоравам те да нећеш моћи да провалиш која су питања намењена откривању да ли си клон, можда ти нека буду чудна због тога али молим те на сва одговори.

 

1. Drive, да или не? Maybe

2. Да ли је Д ознака за дужину или ширину? 

3. Која екипица ти је омиљена? WH

4. Да ли си клон? Ne bih rekao

5. Кекси - Подбара или Марко Мишковић (ово може и есеј) ako bas moram pre bih Keksi Liman...

uzivam u citanju a manje u pisanju po ovom cenjenom forumu

 

Bome si ga kupio sa W.H.-om...a jedan pravi odgovor je sasvim dovoljan

Link to comment

Bome si ga kupio sa W.H.-om...a jedan pravi odgovor je sasvim dovoljan

Kupio ga isto kao Ravel sa ovom slikom  :D

1407436670022_wps_1_Ravel_Morrison_Insta

 

p.s. iskusno je preskočio drugo pitanje

Link to comment

Него, Фантази...

 

Скапирао сам да ми не би било довољно ни 120 милиона пошто желим да имам у тиму девет играча средине од којих ниједан није испод 8 милиона: Јаја, Силва, Санчез, Азар, Фабрегас, Ремзи, Мата, Стерлинг, Ериксен (или Ламела, не знам још). Играо бих 1-9-2 (знам да је 13, па шта), у одбрани зна се Кресвел, у нападу исто к'о и сви али нећу да напишем ако има неко ко није као сви па да му не откривам.

Link to comment

Него, Фантази...

 

Скапирао сам да ми не би било довољно ни 120 милиона пошто желим да имам у тиму девет играча средине од којих ниједан није испод 8 милиона: Јаја, Силва, Санчез, Азар, Фабрегас, Ремзи, Мата, Стерлинг, Ериксен (или Ламела, не знам још). Играо бих 1-9-2 (знам да је 13, па шта), у одбрани зна се Кресвел, у нападу исто к'о и сви али нећу да напишем ако има неко ко није као сви па да му не откривам.

Neko?Neko!?!Neekooo!!!Neeeeee!! A matematicar? Molim te pisi o formaciji koliko god hoces a imena zadrzi za sebe.Jedina sansa su nam ta prva dva kola da odmaknemo dok ne provali ko su ta gospoda Sancez i Fabregas koje jos nije ni zamijetio jer su na poslednjoj strani.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...