Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

i Prslin uplatio skauta :(

stvarno bi moglo da počne već jednom, već sam zamrzeo igru a nisam nijedan primicač još prokleo, prozivam Feija u odsustvu... nije to to.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zdravo Forumaši, ja sam Spelinea

skupljam značke i kopačke...

želeo bi da sa vama igram fantazi ligu, naj bolje bi bilo treću?

Jedva čekam vaš odgovor.

Link to comment

Zdravo Forumaši, ja sam Spelinea

skupljam značke i kopačke...

želeo bi da sa vama igram fantazi ligu, naj bolje bi bilo treću?

Jedva čekam vaš odgovor.

 

Ufur u ligu je po jedna znacka svakom forumasu sa preko 10k postova. Welcome aboard.

Link to comment

Молим цењену форумску популацију да од корисника под именом dzigibau не очекује милост. Упозоравам вас да није у питању противник на кога сте навикли, љубитељ фудбала које гледа преносе, већ статистичар који има неке јебене алгоритме, који спава док трају преноси и обично чека да прођу првих неколико кола да би уочио обрасце па да својим математичким кунг фуом почне да понижава племиће фантазија и уопште комплетне фудбалске интелектуалце попут шта ја знам ето на пример мене. :(

 

Пошто у првом колу нема инпут (немој да би му неко рекао да постоје пријатељске!) он лепо стави аутокомплит и оде да спава. Е, прошле године је у нашој другарској™ лиги тај јебени аутокомплит у првом колу капитенску дао јебеном Мињолеу који је - памтите - одбранио пенал у 90'. Захваљујући тој првој победу dzigibau је дезону завршио једно место испред мене.

 

Једном речју, грозан човек.

 

Леви, извини, скидам те са игнора. Био си у праву. На овакве си нас лепо упозоравао.

Link to comment

Члан од 2008. године а 97 постова... Хмммм. Мораш да одговориш на нека питања како би утврдили да ли си нечији клон. Упозоравам те да нећеш моћи да провалиш која су питања намењена откривању да ли си клон, можда ти нека буду чудна због тога али молим те на сва одговори.

 

1. Drive, да или не?

2. Да ли је Д ознака за дужину или ширину?

3. Која екипица ти је омиљена?

4. Да ли си клон?

5. Кекси - Подбара или Марко Мишковић (ово може и есеј)

Link to comment

I,kao sto rekoh,sve su to klonovi,lose kopije,falsifikati...Pogotovo taj matematicar.Samo je jedan Ubibobi,prvi potomak Prslinovog diskrecionog prava i apsolutni vladar "drugarske" :0.6: koji je odoleo cak i prokletstvu autokomplita... Keljanse sto se mene tice dobrodosao u 1 ligu...msm ,ne znam koliko si upucen ali to je ustvari treca liga. I naravno cuvaj se autokomplita...

Link to comment

Молим цењену форумску популацију да од корисника под именом dzigibau не очекује милост. Упозоравам вас да није у питању противник на кога сте навикли, љубитељ фудбала које гледа преносе, већ статистичар који има неке јебене алгоритме, који спава док трају преноси и обично чека да прођу првих неколико кола да би уочио обрасце па да својим математичким кунг фуом почне да понижава племиће фантазија и уопште комплетне фудбалске интелектуалце попут шта ја знам ето на пример мене. :(

 

Пошто у првом колу нема инпут (немој да би му неко рекао да постоје пријатељске!) он лепо стави аутокомплит и оде да спава. Е, прошле године је у нашој другарској™ лиги тај јебени аутокомплит у првом колу капитенску дао јебеном Мињолеу који је - памтите - одбранио пенал у 90'. Захваљујући тој првој победу dzigibau је дезону завршио једно место испред мене.

 

Једном речју, грозан човек.

 

Леви, извини, скидам те са игнора. Био си у праву. На овакве си нас лепо упозоравао.

Koliko se ja secam De Brujne mu je bio kapiten,a posto doticni naravno nije igrao zamena mu je bio Minjole koji te je sahranio sa jedno tridesetak bodova :rolf:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...