Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odluceno je. U moju korist.

 

 

Iz Shipppa ne izlece

 

Calavera, kao ni

 

tsva, a

 

i Mauci ostaje.

 

Resenje je kompromisno.

 

Izletece neko ko je bio neaktivan prosle sezone.

 

To nije Ruxin.

 

adasevicu, izbacen si. Napusti Brod velike Tolee.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fei, dodjes mi 3 boda. 

 

Човек... Ма шта човек, ветеран фантазија, бре, избачен из Шипа јер је добио дете?! Је л' се тако бори против беле? О, Толо, ово сада иде директно у Курир! :angry:

Link to comment

Човек... Ма шта човек, ветеран фантазија, бре, избачен из Шипа јер је добио дете?! Је л' се тако бори против беле? О, Толо, ово сада иде директно у Курир! :angry:

 

A, je l' da da je neocekivano? Da si ti u Shipu, bilo bi mi lako. 

 

 

Inace, salila sam se, cisto da se Fei ponada. Ne znam ko da leti, jedino Ruxin kad se vec nudi.

 

Link to comment

Moze, zvanicno prihvatam i prekracujem ti muke. Sto se manje opterecujem glavomoglavu to bolje, da mi ostane nesto kose i za decu da potrose.

Edited by Ruxin
Link to comment

Ima li neko trudnu ženu?

 

:lolol:

 

Car si, Ruxine. Ako slucajno budes prvi ispod crte za baraz ili direktnu promociju, promenicemo malo pravila da ti ucinimo. 

 

Ili, ako ste za ovu Calaverinu lutriju, moze i to.

Link to comment

Nemam ja ni zenu ni decu, ali kad covek ima <30 i ovoliko kose na glavi pravovremeno planiranje je bitno!

 

Doduse moj labrador je jako tuzan sto cu igrati trecu ligu i odbija da jede vec 8 minuta, ali neka vas to ne opterecuje. Mozda mu srce ipak nece prepuci od tuge, ko zna...

Link to comment

Doduse moj labrador je jako tuzan sto cu igrati trecu ligu i odbija da jede vec 8 minuta, ali neka vas to ne opterecuje. Mozda mu srce ipak nece prepuci od tuge, ko zna...

 

Ja jesam hohstapler i sve ono Prslin tvrdi, ali nisam mucitelj zivotinja. Osim komaraca, ali to je obostrano. Lutrija onda?

Link to comment

Ma jok bre, zajebavam.

U zivotu nikad nisam bio srecniji od ovih 35 minuta kako sam zvanicno u trecoj ligi. Igra se rekreativno, bez pritiska velikih ocekivanja, mogu da uslisim sebi sve glupe zelje prilikom sastavljanja tima, imam jos manje razloga da pisem po forumu sto je uvek plus...A sad mi ovi iz saveza javljaju da nema ni doping kontrole sto je za neke od nas dosta bitno, budimo realni. Ma zivim ka u cara!

Edited by Ruxin
Link to comment

Ajd sto me Fei ne voli, al sto me sad Tola ne voli... :cry: 

 

Drazi joj tsva koij je igrao 2011/12. nego ja koji igram od 2008/09 :cry: 

 

Pa ti pravi posle decu... 

Link to comment

Ajd sto me Fei ne voli, al sto me sad Tola ne voli... :cry:

 

Drazi joj tsva koij je igrao 2011/12. nego ja koji igram od 2008/09 :cry:

 

Pa ti pravi posle decu...

Ma lozila sam Feija koji mi je poslao PM sa tvojim imenom. Branila sam vec po topiku tvoje pravo da proizvodis nove generacije fantazera, ne bih te posle toga stvarno izbacila.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...