Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da priupitam pre nego sto nekog privezem za sidro i bacim ga preko ograde: ko je ostao od novajlija u Championshipu? Samo Calavera, Mauci i tsva ili ima jos neko?

 

cvrlle, ionako si u 1 Ligi, nemam gde da te gurnem, ne treba da se trudis za sada. Ali utefteren ti je jedan + za ubuduce. 

Link to comment

Samo da priupitam pre nego sto nekog privezem za sidro i bacim ga preko ograde: ko je ostao od novajlija u Championshipu? Samo Calavera, Mauci i tsva ili ima jos neko?

 

cvrlle, ionako si u 1 Ligi, nemam gde da te gurnem, ne treba da se trudis za sada. Ali utefteren ti je jedan + za ubuduce. 

 

Zar Tsva nije staaari fantazer?

Link to comment

Nije ga bilo u Prem(i)eru, bar ne neko vreme, ne secam se ranije, pretpostavljam da je igrao. Redovan je u CL, kao i Mauci. A Calavera nam je WC pobednik, nemam pojma koga bih predlozila za 1 Ligu. Recite mi da ima i neki cetvrti!

Link to comment

Nije ga bilo u Prem(i)eru, bar ne neko vreme, ne secam se ranije, pretpostavljam da je igrao. Redovan je u CL, kao i Mauci. A Calavera nam je WC pobednik, nemam pojma koga bih predlozila za 1 Ligu. Recite mi da ima i neki cetvrti!

 

0.jpg

 

:fantom:

Link to comment

Tsva је стари фантазиста, учествовао у х2х у сезонама 2011/12 и 2012/3, а у класику и пре тога. Тим му се звао Zigini :ziga:

Link to comment

Nije ga bilo u Prem(i)eru, bar ne neko vreme, ne secam se ranije, pretpostavljam da je igrao. Redovan je u CL, kao i Mauci. A Calavera nam je WC pobednik, nemam pojma koga bih predlozila za 1 Ligu. Recite mi da ima i neki cetvrti!

 

Dozvolite™, dupla kruna u WC klasiku i H2H ^_^

 

Mogu ja u 1 Ligu ako tako odlucite, samo cenim da bi vas bio blam kad bi treceligas zaseo na celo klasika...  :misko:

Edited by Calavera
Link to comment

Класик је небитан, без директних х2х дуела нема праве забаве. Мени је милион пута дража титула у Нашој лиги, целосезонском х2х дуелу са Геијем него титула у форумском Класику.

Link to comment

Odluceno je. U moju korist.

 

 

Iz Shipppa ne izlece

 

Calavera, kao ni

 

tsva, a

 

i Mauci ostaje.

 

Resenje je kompromisno.

 

Izletece neko ko je bio neaktivan prosle sezone.

 

To nije Ruxin.

 

adasevicu, izbacen si. Napusti Brod velike Tolee.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fei, dodjes mi 3 boda. 

 

Link to comment

Tsva је стари фантазиста, учествовао у х2х у сезонама 2011/12 и 2012/3, а у класику и пре тога. Тим му се звао Zigini :ziga:

 

Sta ima tu vise da se razmatra?! :Hail: :ziga:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...