Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

a ja se pitam gde li su (orasi), obecali su da ce doci? 

e stvarno ste ovna ona konervativna, vi starosedeoci. plasite se konkurencije, prepadate narod. 

prasline, s kim cu ja na kraju da igram tu trecu ligu? samo ja i tvoji drugari. lepo si se organizirao :naughty:  

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cvrlle, ja sam isto u trećoj. a nisam Praslinov drugar. naprotiv, smatram ga za svog vekovnog neprijatelja, i njega i Toluu, otkad su me dekretom nogirali u Ligu 1.

inače, i ti mi nisi simpatičan. još otkad si me izbacio u osmini finala WC fantazija. tebi ću prvom da se osvetim!!! :fashisto:

Edited by Svarog
Link to comment

Cvrlle, ja sam isto u trećoj. a nisam Praslinov drugar. naprotiv, smatram ga za svog vekovnog neprijatelja, i njega i Toluu, otkad su me dekretom nogirali u Ligu 1.

inače, i ti mi nisi simpatičan. još otkad si me izbacio u osmini finala WC fantazija. tebi ću prvom da se osvetim!!! :fashisto:

 

Drago mi je sto sam dobila jos jednog vekovnog neprijatelja, ali ja te nisam nogirala, to je uradio Prslin kom sam ja vekovni neprijatelj i koji me mrzi iz dna duse (osecanja su obostrana). Ja sam samo lupila pecat. :fantom: On sada na vama leci svoje frustracije i komplekse, jer jos uvek nije preboleo to sto sam ga nogirala pre 3-4 sezone, i to bez dekreta. 

 

Prolupe, u pravu je kralj, nasi fantazi topici su najdrugarskiji na celom internetu, svako zezanje i provociranje je bezazleno, jedini "fajt" koji smo imali u ovih 5-6 godina je ovaj Prslinov i muslinov, ali i njih dvojica ce to da rese jednim medjusobnim okruzivanjem na terenu.

Link to comment

Ја се са муслином свађам од првог дана на форуму, само то до сада никада није процурило на фантази. Жао ми је што се то десило, а да бих спречио наставак свађе ставићу га на игнор и ту ће остати све док не будемо у истој лиги, што ће ми бити и додатни мотив да никада не испаднем из Премера.

 

Још нешто, далеко важније: ове године нема више одлазака у минус! Можда понекад, да ме жеља мине. Или ако налетим на некога против кога сам увек ишао у минус. И када ме нешто сјебе, па морам само да се смирим. Или ако стигне у град неки добар минус. Можда и ако неко дође па са собом донесе неки свој минушчић па га поделимо. Или ако мурија покуца на врата па морам брзо да одем у минус да ме не ухвате са њим на гајби. Ето, само у тим ситуацијама, иначе никад више!

Link to comment

A moze li bar naziv topica da se ispravi?!

Mislim da nije mudro menjati naziv topica, pogotovo sada kada je zaživeo u narodu i maltene postao brend... [emoji2]
Link to comment

SNARC javlja da se vratio u čempppionšip. brod opet popunjen preko kapaciteta, moraće Tolaa nekog da tera da hoda po dasci.

To najvise volim. Javljam popodne, da malo gustiram i novajlije u Shipu pecem na tihoj vatri.

 

Posto je ovo tolokratija, predloge mozete da dajete, ali usvajam samo one koji mi odgovaraju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...