Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam Corky Buchek, zbog prevrata, političkih manipulacija, pritisaka i standardnih Tole šema, ove godine smo promenili sponzora i zovemo se Moćni Grbalj

Link to comment

Где си, Пролупе, легендо! Што се не јавиш некада, на фејсу сам видео да си се оженио пре шест година и да имаш близанце. Нека је са срећом! Да није овог Фантазија никада се не би окупили. Него, је л' знаш да ли ће и Мрша, Ђоле и Певац да се пријаве? Рекао сам Бановићима да их позову након што се и сами пријаве али знаш које су будале сва четворица хахаха. Зови и ти кога стигнеш од наше старе екипе, видиш да је џаба, легендо!

Link to comment

sećam se kad sam ja imao drugare, pa smo se skupili na nekom serveru da igramo MOHAA-u. došli nas dvojica i čekamo da se pojave ostali... onda krenuli da stižu smsovi od pojedinaca kako ipak neće moći da prisustvuju iventu. onda se ovaj drugar smorio pa krenuo da cima ljude iz nekog britanskog klana gde je bio član da dođu oni, ko da njima nije dosta što imaju svoj server. dok sam ja oprao sudove, po ženinom naređenju, skupila se gomila nekih likova... onda su krenuli da organizuju team speak preko nekog levog servera... ja sam reko da neću jer "mi" uvek igramo samo sa chatom... onda mi je neki kreten krenuo da objašnjava, na chatu, da to što ja radim je "patrol camping". ja sam mu reko da jede govna i da sam više mape prepešačio nego on. u međuvremenu su svi ostal britanci nestali sa mape a i ovaj moj je reko da je sve ovo sranje i da on više nikad ništa neće da organizuje. to je bio zadnji put da smo se skupili za MOHAA-u. jebeni padobranci, jednom ih pustiš u igru i sjebu te permanentno. elem, je l sam ja se sjebo što sam uzeo Nemanju Matića?

Link to comment

Матић цар. Морам некако да га умувам у свој тим, јебе ме само што већ трећи дан ништа не мењам, али сада не због задовољства тимом већ из страха да ће кула од карата да се сручи ако ишта пипнем а онда ми опет следи 1 вртешка.

Link to comment

Povlačim prijavu. Malo ste nadrkani. Radije ću čekati ski fantasy, normalnija je ekipa.

Ma zezaju se, i to ne na tvoj, nego na Prslinov racun. Nemoj da se povlacis, ipak si ti deo ekipe koja je svetski sampion na ski fantaziju, sto te automatski postavlja iznad ovih fudbalercica. :)
Link to comment

На мој? Ја мислио да је на муслинов рачун. :(

 

Пролупе, прочитај претходне две-три стране и видећеш о чему се ради. Мени није била намера да те отерам, ја се залажем за што више нових играча у х2х лиги. Уосталом, тако сам раширених руку дочекао и муслина када се тихо прикључио у другој или трећој сезони х2х лиге. (Муслин је сада леви, btw)

Edited by Прслин
Link to comment

Ja sam već oterao Orahe. Dosta mi za ovu godinu. Prolupe, ovde je najbezazlenije forumsko zezanje. Prošao si vatreno krštenje, te dobrodošao.

 

 

 

Možda je Prolup Muslinov drugtm? :naughty:

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...