Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Za treću ligu. Pod uslovom da Drugaritm imaju obavezu da učestvuju na forumu ako misle da se ukrcaju na brod. Ko dovede neaktivnog drugara - perm ban.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1...To je verujem tako i dogovoreno.Zato ja sad tankujem ove besmislene postove da se osiguram kolko-tolko,jer ova sezona ce biti teska,vremena se menjaju,teski se oblaci nadvijaju nad ...a i ovo globalno zagrevanje

Link to comment

To je ono što mi je oduvek trebalo, kad čekaš Silvu do srede da odigra LŠ, prođe sve regularno, ubaciš ga (-4) i oni u četvrtak objave povredu tri sedmice. Onda naravno isteraš svoj plan do kraja i ubaciš Nasrija da bi zaradio dva boda na -8 transfernih celzijusa. I kad napokon dovedeš tog stamenog Dawsona jer Totnem piči žestoke odbrambene bodove, ostaviš Ravela na klupi i naravno, Čekići ih očetkaju tru nula na Vajt Hart Lejnu sa Ravelovim Hatembenarfovskim prodorom. Kome to iskukati u ril lajfu.

Link to comment

Posle 6 dana intenzivnog rada na sklapanju tima, mogu reći da sam (trenutno) zadovoljan sa istim... Mada, sutra je novi dan... [emoji30]

Link to comment

Ne kapiram što se toliko ložite da sad sredjujete tim, mozak na paši do četvrtka minimum :sleep: (što naravno ne znači da ne pratim novine, portale, rezultate, izveštaje, prenose i odložene snimke, sa priprema, te twitere i fejsbukove  :fantom:  )

Link to comment

U mom slučaju je iz preventivnih razloga, jer trenutno imam slobodne dane, a od Petka do početka sezone ću raditi non stop, pa mi je lakše da sada postavim kostur tima i dan-dva pre početka samo "opalim glazuru"...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...