Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Шип ће бити најзанимљивији јер пола јури првих пет места, а пола бежи од последњих пет.

 

’bem ti život, nismo ni počeli sezonu a već sam uspeo da ispadnem u niži rang :cry::lolol:

:lol:

 

Мени ово за Минијатуре али нико ван овог топика не би схватио. :)

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пусти то, него што се ти ниси лепо уписао на списак него ја морам да те пазим к'о пингвин јаја.

Link to comment

Pustio bih ja ali ti ne puštaš. Iskoristio si diskreciono pravo i doveo si drugara™, ali nemoj sad da smaraš, sačekaj red. da svi dovedu po jednog, pa onda opet ti. U međuvremenu iskuliraj, igraj svoje lige sa svojim ortacima, ne treba vam forum da vas gleda

Link to comment

Одличан ти је предлог, само се бојим да ће код тебе да запне. Да ти позајмим неког од мојих, шармантни весељаче?

Link to comment

Stvarno ne znam koji deo ti nije jasan. Forumski fantasi igraš sa forumašima. Možeš da igraš još 14 privatnih liga, ima mesta za celu tvoju ekipu. Verujem da imaš super drugare, da se po vama snimaju reklame za pivo, ali stvarno nema potrebe da ih dovodiš ovde. Imaj milosti i za nas asocijalne sa foruma

Edited by levi
Link to comment

Наравно да имам милости, видиш колико већ причам са тобом.

 

Знам да топик не читаш пажљиво и да се појавиш сваких мало како би рекао нешто безвезе о новим форумашима били они моји пријатељи™ или не. То ти се стално толерише и окреће на шалу - иако си у ствари непријатан дркош - пошто је безвезе да својом мрзовољом свима квариш забаву. За похвалу је и што, као и сваки други трол, брзо ућутиш ако си игнорисан. Али, удовољићу ти овај пут и свађаћу се мало са тобом јер је ред да се и ти на овом топику бар једном забавиш на начин који ти прија.

 

О томе ко може а ко не да буде члан неке фантази лиге на ппп већ неко време дискутујемо и закључак већине је да не би требало да се у лиге укључују људи који нису са форума. Или, како ти то кажеш, "форумски фантази се игра са форумашима". Погледаш ли топик приметићеш да сам ја био за то да људи могу да се укључују чак и ако нису форумаши, али након што је већина одлучила овако ја сам позвао...

 

Ма, знаш шта, досадно ми је ово твоје прегањање. Не вреди, хтео сам да ти учиним, али сам сваком новом реченицом имао све јачи утисак да ми нокти на ножним прстима урастају у паркет уз звук шкрипања ноктију (ручних) по табли. Јебеш такав живот, не знам како то може да те забавља.

 

Не свиђа ти се нешто? Пали, брате, спаковаћу ти сендвиче. :bye:

Link to comment

Tisina tamo!™

 

Neko napisa da je nemoguce da je u Premer upao bilo ko ko tamo ne pripada, jer se kod slao PM-om. Hm, setimo se da je kratku karijeru u ovogodisnjem Premeru imao i 1 Coltrane, dakle, neprofesionalni Prslin je slao kod svakome ko mu trazi, bez provere. Izdrzite samo jos jednu sezonu, ispasce, pa ce neko drugi (ja, naravno) da vodi Premer. Isproveravacu kasnije ove spiskove, ko zna sta je jos zabrljao.

 

Liga 1 naravno da treba da se zove 1 Liga.

 

Sto se tice dovodjenja drugara na forum, ja ovih svojih par s kojima igram neku privatnu ligu necu da zovem iako aktivno igraju vec godinama. Ne zelim da iko iz RL zna moj identitet

 

dragan-simovic-tomislav-karadzic-spartak 

 

Selfi.

 

Link to comment

Tisina tamo!™

Sto se tice dovodjenja drugara na forum, ja ovih svojih par s kojima igram neku privatnu ligu...

 

Лаковић, Човић, Терзић, Ђурић, Михајловић...

Link to comment

Шип ће бити најзанимљивији јер пола јури првих пет места, а пола бежи од последњих пет.

 

 

Cek sad, sta ispada 3 + 2 u baraz iz Shipa (ispadanje)? Pa sta to znaci, da ce ceo Liga 1 crew fakticki u Ship sledece sezone, ili u najmanju ruku u baraz? Losa ideja. Ja sam pre za neku varijantu predloga Aleksandra 88 - s tim sto neka bude fiksirano da 2 ulaze da se ne izgubi ta neka draz, za 3. i 4. mesto morao bi dobrano da se popuni Liga 1 roster. Ovo sve iz razloga sto tamo nema jos ni 10 ljudi, od kojih vise od pola tek treba da stekne ikakvu reputaciju na forumu pa i u fantaziju, a kako stoje stvari ne vidim da ce se nakupiti 20 "treceligasa" za 9 dana, bez nekog vestackog tankovanja i pozivanja okolo...

 

Takodje, samo ako moze razjasnjenje - bodovi u klasiku, tj total u sezoni, ostaje kriterijum u baraz mecevima u obe lige? 

Edited by ducca
Link to comment

Tisina tamo!™

 

Neko napisa da je nemoguce da je u Premer upao bilo ko ko tamo ne pripada, jer se kod slao PM-om. Hm, setimo se da je kratku karijeru u ovogodisnjem Premeru imao i 1 Coltrane, dakle, neprofesionalni Prslin je slao kod svakome ko mu trazi, bez provere. Izdrzite samo jos jednu sezonu, ispasce, pa ce neko drugi (ja, naravno) da vodi Premer. Isproveravacu kasnije ove spiskove, ko zna sta je jos zabrljao.

 

Liga 1 naravno da treba da se zove 1 Liga.

 

Sto se tice dovodjenja drugara na forum, ja ovih svojih par s kojima igram neku privatnu ligu necu da zovem iako aktivno igraju vec godinama. Ne zelim da iko iz RL zna moj identitet

 

dragan-simovic-tomislav-karadzic-spartak

 

Selfi.

 

 

Pih, kad ne znas za šalu :fantom:

 

Uostalom ja njemu 3 dobra klinca za FM on meni kod za Premer.

Link to comment

Лаковић, Човић, Терзић, Ђурић, Михајловић...

  

 

To je to, tu smo svi.™

 

Cek sad, sta ispada 3 + 2 u baraz iz Shipa (ispadanje)? Pa sta to znaci, da ce ceo Liga 1 crew fakticki u Ship sledece sezone, ili u najmanju ruku u baraz? Losa ideja. Ja sam pre za neku varijantu predloga Aleksandra 88 - s tim sto neka bude fiksirano da 2 ulaze da se ne izgubi ta neka draz, za 3. i 4. mesto morao bi dobrano da se popuni Liga 1 roster. Ovo sve iz razloga sto tamo nema jos ni 10 ljudi, od kojih vise od pola tek treba da stekne ikakvu reputaciju na forumu pa i u fantaziju, a kako stoje stvari ne vidim da ce se nakupiti 20 "treceligasa" za 9 dana, bez nekog vestackog tankovanja i pozivanja okolo...

 

Takodje, samo ako moze razjasnjenje - bodovi u klasiku, tj total u sezoni, ostaje kriterijum u baraz mecevima u obe lige?

 

 

 

Slazem se s ovim, za 10-ak igraca je previse da pola lige napreduje. Ako ih bude 10-ak, moglo bi da bude 2+1 u baraz, ako bude 15-ak, 2+2, a sve preko toga 3+2.

 

Da za klasik bodove u barazu, to je valjda reseno. I ukrstanje kao prosle sezone.

 

 

 

Uostalom ja njemu 3 dobra klinca za FM on meni kod za Premer.

Eto kakav mufljuz i perverznjak nama vodi ligu.

Link to comment

Slazem se s ovim, za 10-ak igraca je previse da pola lige napreduje. Ako ih bude 10-ak, moglo bi da bude 2+1 u baraz, ako bude 15-ak, 2+2, a sve preko toga 3+2.

 

Ето, и то је решено. :)

 

1 Лига је напустила родитељско гнездо и срећно јој, а ја ћу се убудуће посветити Премеру и Драфту јер њих играм, а учесници Шипа и 1 Лиге уз Толину помоћ нека себи организују забаву онако како им одговара.

Link to comment
свима квариш забаву

 

Svima? Koliko vidim jedino si se ti raspištoljio i pozivaš ortake na pivo u našu malu autističnu zajednicu. Ostali uglavnom gledaju belo i/ili su pristojni pa ti ništa ne govore, ali neko na kraju mora da ti kaže. Nisi sam ovde, ponašaj se i ti pristojno, ako možeš. Sigurno si pomislio da postoji razlog zašto ostali ne dovode drugare. ne znači da ih nemaju ili da se niko nije setio toga. To se ne radi, zato što je nekulturno. Čak i da nikome ne smeta, a pogotovo ako ti neko diskretno kako samo ja umem skrene pažnju da to više ne radiš. FF funkcioniše sve ovo vreme i nikad mu nije falilo igrača, a tebi u tvojim ligama božezdravlja, ne fali otraka. Stvarno nema razloga da siluješ forum

Link to comment

 Prvi i originalni potomak Prslinovog diskrecionog prava :ph34r: bi zeleo da doda,da bi mozda najbolje bilo da se brzinski izglasa ko jeste a ko nije za trecu ligu ,da ne bi ispalo kako pojedinci siluju ceo forum,uz napomenu da ne bi bilo u redu da Sheep broji nekih tridesetak timova,jer i onih 24 od prosle sezone je bilo previse...da nas je bilo samo 20 kao u Premieru,mozda ja ne bih bio trinaesti vec bi sad bio u Premeru :naughty: 

 

...samo kul,sve se moze civilizovano resiti

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...