Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Могуће је ако је на овој теми и ако је корисник женско. :fantom:

 

Jos od gej chatova je bilo sve jasno, ne moras svoje opredeljenje da nam stalno nabijas na nos! Eto, to vi gejevi hocete, da vas svi gledamo! Sta ce ovi mladi ljudi na topiku da pomisle, kako to da im objasnimo? Svoju gej agendu propagiraj u svoja 4 zida. 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Само да додам да није у реду да ме тако прозиваш. Постоје неке границе и овде су врло ружно пређене: "Праслин к'о Прслин", "уноси немир у наше редове"... Није у реду.

 

Едит: Само да знаш, Руксине, пробао сам и тебе да ставим на игнор на овој теми али није могло, и даље ти видим постове. И нека ме банују што сам тиме сада открио твој РЛ пол, баш ме брига. :mad:

Edited by Прслин
Link to comment

Čuj otkrivaš, pa ne bi me sigurno moća još onomad cimo da se dopisujemo preko chata da nisam muškarčina, junak, delija.

Link to comment

Cestitke Spojlerovcima i ponosnom treneru Garnirungu na laganoj pobedi u direktnoj borbi za opstanak u Brodutm.

 

 

Hvala, hvala, mada se nisam nešto ponadao u startu, jer sam mudro ostavio onog slijepca Ulou na klupi.

Za ostanak u Brodu će da bude cepanje do poslednjeg kola.

 

I vidi sastavi ekipicu za Djiro, igramo.

Link to comment

Jel moze neko da me podseti kakva su pravila u brodu, koliko timova ispada? Ja ove sezone ko N. Forest :) nekadasnji sampion se ocajnicki bori za opstanak u brodu :) Ocajna sezona, sve sto sam menjao promasio sam...

Link to comment

:lolol: 3. put u dve nedelje neko pita za ispadanje iz Broda. I ja uvek pozovem na diskusiju o 3+1 ili 2+2 i onda niko vise nista ne napise o tome. E, pa, sad cu da presecem!

 

Posto je 16 timova u 1 Ligi bilo granica izmedju sistema 2+2 ili 3+2 (tri direktno ulaze u Shippp, 2 idu u baraz), a ostali su na 2+2, dakle Shipovci su dobili prednost u broju timova (moze da ispadne samo 4, a ne 5), onda mislim da bi bilo fer dati 1 Ligasima prednost kod ta 4 tima, da 3 ulaze direktno, a 1 ide u baraz. Znaci, 3 poslednjeplasirana iz Shipa ispadaju, a 17. ide u baraz protiv 4. iz 1 Lige. 

 

Ako ne bude nekih argumenata protiv ovoga do kraja ovog vikenda, ostace tako i niko nece imati pravo posle da se buni, jer sad svi cutite. :sakom_o_sto: 

Link to comment

Ako ne bude nekih argumenata protiv ovoga do kraja ovog vikenda, ostace tako i niko nece imati pravo posle da se buni, jer sad svi cutite. :sakom_o_sto: 

Mada su mi šanse za baraž nikakve, jedino ako Ruxin ne objavi još jedanput da će se penzionisati i tako zajebati i Sugar Ray Leonarda

u objavljivanju i vraćanju iz istih, mogu da se kao učesnik Lige 1 izjasnim da sam saglasan sa predlogom. 

 

I da se zahvalim na pruženoj šansi, nadam se da je liga opravdala očekivanja, plus bih da pozovem što više ppppremijerligaša

da nam se u narednim godina pridurže jer ćemo biti sve jači i jači. Premer vam je u odnosu na Ligu 1 nešto kao civilna vojska  :D

Link to comment

Ja u ovom kolu moram da dobijem muslina ukoliko i dalje zelim da budem u igri za promociju. A bice zajebano jer ima bas fino skockan tim. Rizikujem u ovom kolu sa ozilom kapitenom po paroli il pukovnik il pokojnik. Ako povileni napravicu bum u par liga koje igram, ako prsne potonucu ko titanik :) nadam se da ce mocina pomoc jinxovanjem aguera da pomogne.

 

Inace pocelo je sjajno... Ne igra vergini :(

Link to comment

Otvaram kolo sa odlicnih 2 poena Lejtona Bejnsa.

 

edit: Sva sreca pa je zamenjen na vreme.

Edited by San Epifanio
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...