Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cestitke Spojlerovcima i ponosnom treneru Garnirungu na laganoj pobedi u direktnoj borbi za opstanak u Brodutm.

 

... Iz Broda™ ispadaju 2 poslednje plasirana? -_-

 

 

Plus 2 u baraz ako se ne varam, ali neka komesarijat potvrdi...

 

Pomazi Tolaa, ovo mi postade pitanje svih pitanja.

Link to comment

Koliko prolazi/ispada iz liga? Nisam pazio na času.

 

Iz Premera direktno ispadaju 3 tima, a jos 2 idu u baraz sa 4. i 5. iz Shipa. Za ispadanje iz Shipa je valjda princip 2+2, posto u 1 Ligi ima samo 16 timova. Ili mozda ipak isto 3+2, ne mogu da se setim gde je bila granica po broju timova, sigurno ima negde na topiku. 

 

Hvala, Zoki, pisem onda 3 boda.  :fantom: I sa ovakvim kontra-dzinksom cu da zavrsim ispred malkina i Prslina, koji se oglasio samo da bi meni napakostio. 

 

Mislim da je za ispadanje iz Shipa ostao da se utvrdi  princip 2+2 ili 3+1 tj. srazmerno broju timova u Ligi 1...Tim povodom apelujem na foteljase iz PPPFFSRSSR-a da u ovih poslednjih nekoliko kola doprinesu toj odluci...da se ne brukamo u belom svetu  :fantom:

 

Aha, znaci ipak je bilo samo 4 tima, samo je pitanje da li 2+2 ili 3+1. Posto je tako, onda bih ja predlozila da bude 3+1. To malo favorizuje 1 ligase u odnosu na Shipere, ali je 16 igraca bilo granica za prelazak na 3+2, tako da mislim da je ovo neki kompromis. Predlog je otvoren za diskusiju. 

 

I onda niko nije diskutovao. Da mislim da je to moguce, mislila bih da me ignorisete. 

Link to comment

И ко на крају испада? Хоће ли се ико огласити или џабе чекамо одговор?

Link to comment

Izbacite samo Mocu i Feija, pa da zatvaramo topik

 

*e, i aktivirao sam divljaka

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Da li ova živost na topiku znači da je u višim ligama završen regularan deo sezone i ostaje još baraž? Pitam za par njih što nemaju takvih briga.

Link to comment

Krajnje je vreme da pocnem sa dzinksom  :D Cestitke Spejdu,baraz ce biti napet ko kisobran

 

Ja kasnim jedno mesec i po. Srećom Iskudija  izgubi, inače bi bio pičvajz bio veći. Još i Kralj gubi u Premeru, taman da nervira nas što smo na granici.

Link to comment

Koji vam je? Pa dao im Mou slobodno 5 dana. Najbolje da ce u Londri da sedi

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Praslin ko prslin, unosi nemir međ naše redove :mad:

 

Nego slučajno mi sad pade na pamet, jel moguće ignorisati korisnika samo na jednoj temi? Pitam za druga

Edited by Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...