Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Браво, Тими! :Hail:

 

Pred sutrasnji duel zaostajem 35-36, protiv Praslina. Meni nastupaju Giroud, Sancez i Mertezaker, a za Praslinovce Ramsey i Giroud. Pobeda mi i matematicki donosi opstanak u Premieru, bez obzira na rezlutate ostalih sapatnika iz donjeg dela lige.

Ја се све нешто надам да ће Мертезакер остати у гаражи, па да удари Ремзи на Санчеза.

 

Веома ми је драго што сам обезбедио опстанак, имам утисак да нећу добити ниједну до краја. Осим последњег кола, наравно. :fantom:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нешто не верујем да ће после Санчезовог хет-трика тај бод бити битан. :)

Link to comment

bravo Timmi!

ovo je baš posebna sezona, svaka čast na objašnjavanju™. jel se pamti da je neko od pppovaca ovako kasno u sezoni imao dvocifren plasman?

Link to comment

Не памти се. Пре три године се побеђивало у ППП класику са пласманом у првих 10.000 overall, а сада су прва три играча класика у топ 1.000.

 

Лепо напредује лига, али Тимијев резултат је потпуно невероватан.

Link to comment

Treba napomenuti i da su trojica PPPovaca u top 10 u Srbiji (Timmi, Calavera i Malkin), Timmi drugi i kasni 18p za onim "Ne bi da si tica", valjalo bi da iznedri nekog keca iz rukava posto su im timovi vidim jako slicni. Vardy ga prodao ovo kolo jbg.

Link to comment

Treba napomenuti i da su trojica PPPovaca u top 10 u Srbiji (Timmi, Calavera i Malkin), Timmi drugi i kasni 18p za onim "Ne bi da si tica", valjalo bi da iznedri nekog keca iz rukava posto su im timovi vidim jako slicni. Vardy ga prodao ovo kolo jbg.

i gylfi 14. a bio je tu u top 10 dosta vremena. to je nama nasa borba dala.

 

ciljevi do kraja su da ostavim ovu dvojicu smaraca iza sebe, top 100 i kao najteze da stignem ticu koji mi zapravo bjezi 16 bodova kad udje krul s klupe. tici je ovo druga sezona, proslu je zavrsio van miliona, a ove je od 17. kola u samom vrhu. par kola me izjebao remy, sad me jebu ti nesrecni golmani, jedan ne igra, drugi u najgorem timu u ligi.

 

fala, ljudi :wub:

Link to comment

Cestitke, Timmi. :)

 

Ti si bar polozio pravosudni, iako ti to i nije neka uteha, a ja sam izgleda promasila penal za posao koji je bio k'o stvoren za mene. :isuse: A zbog tog posla sam zrtvovala drugi posao. :isuse:2 Ali za razliku od tebe, nije kao da bih zrtvovala fantazi, razume se. Troll off. 

 

Samo da znate, dzinks na ovom topiku uspeva ne samo za fantazi.  :fantom:

Link to comment

Sančez sutra ako ne da 2 komada, neću stići ni do baraža. A bio sam 1. dobar deo sezone...

Гледам са убибобијем, спомиње те често. :lol:

 

Pred sutrasnji duel zaostajem 35-36, protiv Praslina. Meni nastupaju Giroud, Sancez i Mertezaker, a za Praslinovce Ramsey i Giroud. Pobeda mi i matematicki donosi opstanak u Premieru, bez obzira na rezlutate ostalih sapatnika iz donjeg dela lige.

Какво лудило од лудости овај дуел!

 

Едит: Глупи Венгер прекинуо журку. :mad: Честитке, Александре! :thumbsup:

Edited by Прслин
Link to comment

Sančez sutra ako ne da 2 komada, neću stići ni do baraža. A bio sam 1. dobar deo sezone...

 

 

 

sudija sviraj kraj sezone!

 

 

 

+1

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...