Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

dvaput izgubio od Prslina, dvaput od Moće, evo sad me i Fei dobio... kad gubiš od tih Uest Hemova, Halova i Kjupiarova, čemu uopšte da se nadaš :isuse:

putuj evropo...

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pred sutrasnji duel zaostajem 35-36, protiv Praslina. Meni nastupaju Giroud, Sancez i Mertezaker, a za Praslinovce Ramsey i Giroud. Pobeda mi i matematicki donosi opstanak u Premieru, bez obzira na rezlutate ostalih sapatnika iz donjeg dela lige.

Link to comment

Sančez sutra ako ne da 2 komada, neću stići ni do baraža. A bio sam 1. dobar deo sezone...

batali svaku nadu. i meni treba da Aleksis poludi, a neće se desiti zbog Feijevog đuđua, jbg.

Link to comment

Dobro je da je Silva morao opet da pokupi zuti karton, jebo te koji put ove sezone. Ulazim sa pola kosa prednosti u Arsenalov mec (mada bice valjda neki bonus za Spanca)

Link to comment

Sančez sutra ako ne da 2 komada, neću stići ni do baraža. A bio sam 1. dobar deo sezone...

Ako Silva dobije bonus 3,vodim 9 poena a to znaci da bi ti trebao 1 gol Sanceza uz 3 bonusa za pobedu od 1 razlike i to ne racunajuci eventualni klinsit za jos 1 poen...ja prostudirao :fantom:

Link to comment

treba mi onaj video proslave neke africke vojske.

Cestitke i na matematicki overenoj tituli,i to sinhrono sa Chelskijem

Link to comment

Cestitke timmi. Ja dobio Mau i ostae mi 3 kola da se borim za drugo mesto ili barem da ocuvam direktan plasman u LS :D...s obzirom na promenljivu sezonu moze se reci da sam imao srece da nakupim ovoliko pobeda.

Link to comment

Sunce ti jebem Myhill je na jednoj tekmi skupio 17 bodova sad videh total skor :Hail:  Kako bi bilo dobro da sutra brani Poljak tesko izgovorivog i jo teze pisivog prezimena  :whistle:

Link to comment

Izgleda da cu uspeti da iznenadim lidera trece lige! On ima dva Arsenalova sutra a ja gologuz branim 17p. I sve to najvise zahvaljujuci magu fudbalske igre Zozetu koji je ostavio Oskara na klupi i na taj nacin mi ubacio Vasilevskog sa svojih 10p.

Link to comment

Izgleda da cu uspeti da iznenadim lidera trece lige! On ima dva Arsenalova sutra a ja gologuz branim 17p. I sve to najvise zahvaljujuci magu fudbalske igre Zozetu koji je ostavio Oskara na klupi i na taj nacin mi ubacio Vasilevskog sa svojih 10p.

17? Zasto mi je to poznato, hm?!

A, da, Majhil na klupi. Jebao me Liverpul i dgw.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...