Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

E ovo volim, kad izgubim u 16:30 i onda mirno pratim. Uvazeni protivnik ima Kutinja i Vasilevskog, a u jedinoj utakmici za koju sam se nadao da ce se zavrsiti bez golova, vec je 1-1. Borba za opstanak ce biti napeta kao mider, gore od Championshipa.

Link to comment

Benteke :Hail:

 

Prvi put da sam pogodio s transferom, odnosno da se raspucao onaj kojeg sam kupio a ne onaj kojeg sam prodao. Mada, nije iskljuceno da sad odbaceni Rooney odgovori sa het-trikom.

Link to comment

I tako razmisljam jutros da zamenim Remija Bentekarom, i odlucim da ipak sacuvam transfer za sledece kolo. :isuse: 

 

Potpuna katastrofa, niko nista, a protivnik ima i Kutinja i CS Fabianskog. Cestitke, nick, nije dzinks ovog puta. 

Link to comment

Epski raspad, 9 bodova od 5 igraca. Kako je krenulo, sutra se Kun povredjuje u 1. minutu, a Eden zabija het-trik <_<

 

Cestitke Mauciju, Jagielka i Fabianski mu odradili posao za sve pare.

Link to comment

:torbica:

 

Lester vec 2 gola, a Vardy ni da primirise... bice ovo 1 od onih™ kola :(

Lepo rekao covek. Nema tu sta da se doda...

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Edited by nbg4ever
Link to comment

Pazi da ne lazem igram protiv raspada jednakog svom, trenutno je 5-6 zahvaljujuci Ki-u, inace bi bilo 5-1 pa ti vidi sto sam ispizdeo :P U takvim duelima zna da odluci i zuti karton.

Link to comment

Kod mene u bitnom duelu protivnik 4 poena vise i Aleksisa protiv mojih Terija i Silve,,,nategnuto.Sve bi bilo mnooogo lepse i lakse da je rahiticni Rahim pogodio ono sto bi i moja baba pogodila  :fur:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...