Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Рецепт за савршено коло:

1) Одлазак у -12.

2) Победа за 1 поен.

3) Одлучујући поен добијен захваљујући три Мињолеове одбране.

4) Победом обезбеђен опстанак.

5) Пораз противнику значи место које га води у нижи ранг такмичења.

6) Три играча, укључујући и капитена, играју последњу утакмицу: управо поражени противник у х2х их све има, али противници у класику их баш и немају.

7) Среда је, а Толаа се још нервира.

Link to comment

E, Prsline, kad bi znao kakav sam bezvezan dan juce imala, kad je sve sto je moglo da krene naopako, krenulo naopako, pa mi jos i tih jedva par fantazi poena dosli kao tresnjica na govnjivu tortu, sampanjac bi otvarao. A danas krecu posledice svega toga od juce, tako da se na kraju ovog dana ocekuje da Remy zaigra 3 minuta i dobije crveni. 

 

Sta bude ako igrac ne ulazi u igru, ali dobije crveni na klupi? To je takodje realan scenario za mene.  :fantom:

Link to comment

Ti si bar polozio pravosudni, iako ti to i nije neka uteha, a ja sam izgleda promasila penal za posao koji je bio k'o stvoren za mene. :isuse: A zbog tog posla sam zrtvovala drugi posao. :isuse:2 Ali za razliku od tebe, nije kao da bih zrtvovala fantazi, razume se. Troll off. 

Link to comment

Mogli bi, vi barabe, da organizujete forumasko okupljanje i pracenje poslednjeg kola.

Ili da se odvucem do Jagodine. Moca mi je onomad rakao - Mi kasa e su kasa.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Најјаче да Моћа има кућу. Капирам да спава испод неког моста. Има ли Јагодина мост уопште? Ако нема, вероватно спава испод жирафе.

Link to comment

U Brodu ce se u poslednjem kolu svakako slusati Vreme sporta i razonode. Kako stvari stoje bice napeto i oko ispadanja i oko baraza za Premer.

Link to comment

E moja ti kukaš za jedno kolo a šta ja da kažem za celu sezonu?

+1

 

Iskukaće Tola da Remy ostane van terena :(

 

Jagodina možda nema most al će zato od sledeće sezone imati Brod :Jova:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...