Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

I mene ubi Gylfi. 

 

Pravilo uporedjivanja klasik poena postoji godinama unazad 

 

Od prosle sezone. :D 

 

Naravno da ne bismo uvodili nista novo sad, ali naravno i da su svi predlozi za naredne sezone dobrodosli. Nekima ce da se svide, nekima nece, zato i postoje Tole.  :fantom:

Link to comment

E, pa meni to deluje kao oduvek, posto sam se prikljucio prosle sezone  :whistle:Kako god vi iz FFS-a odlucite tako ce da bude...kakvo crno glasanje...glasali smo onda kad smo vas izabrali   

Link to comment

Ne znam za ostale, a ostalih ni nema, ali ja sam se samoproglasila, kakvo biranje! Jedina kvalifikacija mi je u potpisu, to ce i epitaf da mi bude. 

Link to comment

Nije loš to predlog samo kad bi igrači koji bi igrali taj plej of imali sačuvanu divlju kartu.

Ovako u tom poslednjem kolu može da se desi da dva tima odmaraju pola ekipe jer igraju finale FA kupa, ovi drugi već ispali, treći izbegavaju Evropu...

I na kraju neko će uvek krenuti osakaćen i moraće kako ono kažete, praslinovati.

Link to comment

I dalje mi jebeno nije jasno sta se desilo danas sa Morenom, neki fantomski "knock" mu stoji u rubrici, ali nigde traga o tome, u najavi ga pomenuo nije BR a ni posle meca :unsure: A cele nedelje hocu Lovrena da ubacim i u petak promenim i uzmem ovog drugog. Po starom dobrom obicaju tacno cu za ovaj propusten CS popusiti bodove i sansu za povratak i Premier.

Link to comment

Pomosliće ljudi da si izgubila a sve što treba je da se ostatak tvojih igrača samo pojavi na terenu... :(

 

Ali prvi se Remy nece pojaviti na terenu.  :cry:

Link to comment

...svi podižu ruke i veseli su.

 

Dame N' Doye, kakva akvizicija ^_^

i ja sam bio blizu da ga uzmem, ali rekoh da ne jedem govna i uzmem vardyja.

 

I dalje mi jebeno nije jasno sta se desilo danas sa Morenom, neki fantomski "knock" mu stoji u rubrici, ali nigde traga o tome, u najavi ga pomenuo nije BR a ni posle meca :unsure: A cele nedelje hocu Lovrena da ubacim i u petak promenim i uzmem ovog drugog. Po starom dobrom obicaju tacno cu za ovaj propusten CS popusiti bodove i sansu za povratak i Premier.

ista stvar za schluppa, koga sam uzeo samo zbog ovog dvostrukog kola ima pet sedmica. u isto vrijeme schmeichel (valjda se ovako pise, ubice me sektasi ako ne) i morgan uzmu zajedno 19 jebenih bodova i ljudi koji su divljali cak bez drugog meca prave veliku razliku. 

 

inace, kao da igraci u ovakvim kolima ne samo da imaju dvije utakmice, nego dobiju neke super moci. qpr citavo prvenstvo ne moze da pridje golu u gostima i onda da 7 (ej, sedam) golova u dvije utakmice, benteke da golova koliko u citavom prvenstvu do tada, ovaj malkinov ndoye na gostovanju daje dva gola, odbrane hulla i leicestera odjednom uzimaju klinsit na gostovanju iako ne mogu utakmicu da zavrse bez dva primljena gola, naravno uz bonuse (po tri) gore pomenutih najcesce kupovanih igraca... nevjerovatno.

Edited by Timmi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...