Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

malkin ovo divljanje bukvalno shvatio

jebeni remy... Samo sam gledao kako da ga sutnem u dupe, sad moze i da igra sto se mene tice. A samo sam ga uzeo jer sam kontao da ce ga svi uzeti, a moze izdominirati protiv qpr.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naravno da nece. Najbolje da odlucuje zadnje kolo gde ce pola timova biti krnje zbog odmaranja ili nezainteresovanosti obezbedjenih klubova...

Jos ako se uzme u obzir da pocinjemo da razmatramo takvu sushtinsku temu koja obuhvata celu sezonu i to sada, iznenada ,5 kola pre kraja...malo je neozbiljno.Pravilo uporedjivanja klasik poena postoji godinama unazad a da ne pominjem da bi bilo iole posteno  bilo kakve promene uvoditi pred pocetak nove sezone,zar ne? Naravno kad necemo moci da znamo u kakvom cemo polozaju biti na tabeli i da li ce nam to koristiti ili ne :lala:  

Link to comment

Ne za ovaj baraž, to smo dogovorili na početku sezone. Mada niko ne bi bio oštećen jer ne znamo ko će biti kakav za mesec dana

 

Kao svaka ozbiljna organizacija, razmataramo promene i poboljšanja za budućnost, a ne za tekuću sezonu

Link to comment

Ne za ovaj baraž, to smo dogovorili na početku sezone. Mada niko ne bi bio oštećen jer ne znamo ko će biti kakav za mesec dana

 

Kao svaka ozbiljna organizacija, razmataramo promene i poboljšanja za budućnost, a ne za tekuću sezonu

+1

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...