Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Ortak me zove oko ponoci kaze usao preko chrome i tvrdi da nije nista dirao a da mu je izmena napravljena "sama od sebe" a mene intresuje da li je iko ikada cuo nesto slicno?

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inače je treća liga skroz kul i ima sasvim dovoljno dobrih igrača, jedino što mi se čini da nas je sad u ovoj fazoj napustilo par likova što nije lepo.

 

Ali generalno preproručujem.  :fantom:

 

meni se tolko svidelo da ću tu dostanem i iduće sezone :fantom:

Link to comment

Iz Premera direktno ispadaju 3 tima, a jos 2 idu u baraz sa 4. i 5. iz Shipa. Za ispadanje iz Shipa je valjda princip 2+2, posto u 1 Ligi ima samo 16 timova. Ili mozda ipak isto 3+2, ne mogu da se setim gde je bila granica po broju timova, sigurno ima negde na topiku. 

 

Hvala, Zoki, pisem onda 3 boda.  :fantom: I sa ovakvim kontra-dzinksom cu da zavrsim ispred malkina i Prslina, koji se oglasio samo da bi meni napakostio. 

Mislim da je za ispadanje iz Shipa ostao da se utvrdi  princip 2+2 ili 3+1 tj. srazmerno broju timova u Ligi 1...Tim povodom apelujem na foteljase iz PPPFFSRSSR-a da u ovih poslednjih nekoliko kola doprinesu toj odluci...da se ne brukamo u belom svetu  :fantom:

Link to comment

Aha, znaci ipak je bilo samo 4 tima, samo je pitanje da li 2+2 ili 3+1. Posto je tako, onda bih ja predlozila da bude 3+1. To malo favorizuje 1 ligase u odnosu na Shipere, ali je 16 igraca bilo granica za prelazak na 3+2, tako da mislim da je ovo neki kompromis. Predlog je otvoren za diskusiju. 

Link to comment

Ortak me zove oko ponoci kaze usao preko chrome i tvrdi da nije nista dirao a da mu je izmena napravljena "sama od sebe" a mene intresuje da li je iko ikada cuo nesto slicno?

Pitaj ortaka jel možda malo popio pa onda seo za komp? :) Oće tako ponekad :fantom:
Link to comment

Uzmite u razmatranje i mogućnost da se u baražu računa samo rezultat iz poslednjeg kola, a ne ukupni klasik poeni

 

Možda nije poštenije, ali je neizvesnije i bliže realnosti plejofa, da se sve rešava u jednoj utakmici u maju.

Link to comment

Koji kombo-trol su Murinjo i Remi :frust:  (tamnoputi iz Čelsija, ne član Lige 1).

 

Imači Remya, šta ste radili?

 

edit: Malkin aktivirao divljakušu, zbogom treće mesto u klasiku.

Edited by Gylfi Pleasure
Link to comment

Uzmite u razmatranje i mogućnost da se u baražu računa samo rezultat iz poslednjeg kola, a ne ukupni klasik poeni

 

Možda nije poštenije, ali je neizvesnije i bliže realnosti plejofa, da se sve rešava u jednoj utakmici u maju.

 

Meni ovo zvuci bas dobro, mada mislim da nece naici na odobravanje od strane ljubitelja klasika. 

 

Gylfi, ja sam ostavila Remija, sta cu, cekam da mi donese bar bod, pa da ga onda prodam. 

Link to comment

Meni ovo zvuci bas dobro, mada mislim da nece naici na odobravanje od strane ljubitelja klasika.

Naravno da nece. Najbolje da odlucuje zadnje kolo gde ce pola timova biti krnje zbog odmaranja ili nezainteresovanosti obezbedjenih klubova...

Link to comment

Koji kombo-trol su Murinjo i Remi :frust:  (tamnoputi iz Čelsija, ne član Lige 1).

 

Imači Remya, šta ste radili?

 

edit: Malkin aktivirao divljakušu, zbogom treće mesto u klasiku.

 

Vardy za -4, ali lagano sam mogao i odmah da predjem na Girouda umesto da cekam sledece kolo <_<

Link to comment

Naravno da nece. Najbolje da odlucuje zadnje kolo gde ce pola timova biti krnje zbog odmaranja ili nezainteresovanosti obezbedjenih klubova...

 

Pa dobro, samo još jedna stvar koju treba ukalkulisati  pred poslednje kolo

 

Kao i u pravom baražu, ako si promašio formu, ništa ti ne znači što si kidao u decembru i januaru

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...