Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja samo da obavestim organizatora dok je joste vreme da se povlacim iz takmicenja :(

Ne mogu da igram ovo ako konstantno ne dajem 1 maksimum™, a veoma sam kratak sa poznavanjem igraca po donjedomaskim ekipama. Pogledao i zakljucio da bi mi trebalo previse vremena da sve to prostudiram i savladam. A bilo mi krivo sto ne ucestvujem dok sam vas gledao ranije kako se igrate :(

Svako dobro i da vas zaobidju maleri pri sastavljanju ekipa :)

Link to comment

Pravo da ti kazem ti me uplasi onim postom  :D (:Hail:), nije mi bilo tesko da zamislim da cu sve ovo i ja shvatiti tako licno.

Da su ovo srecnija vremena pa da dzaramo Seria A fantasy mesto Premera™ drugu bih pesmu pevao :dry: ovako jednostavno ne mogu da se opterecujem Snodrassima i drugim Guzanima, ma koliko (mi) bilo zanimljivo forumsko natjecanje.

Link to comment

Ima li ko predstavu kako bi mogla izgledati odbrana Totenhema? Tu je siguran Vertongen.....i ko jos?

 

ja sam sve pare bacio na veznjake: Mata, Alexis, Fabregas, Eriksen i Gylfi. Za sad mi to djeluje kao najpametnije rjesenje, mada cu do pocetka sezone vjerovatno bar jos 22 puta promijeniti misljenje.

Edited by clever bastard
Link to comment

Gleam ovaj moj tim i sve super, al sad m emuce ovi iz Jedinstva. Imam trojicu, al me muci dal da ubacim Matu ili Ereru? Znam da je Mata potencijalna masina za bodove, ali nesto bih da imam i Ereru u ekipi... Sta ciniti?

Link to comment

Избаци тог шабана из одбране па узми и Ереру и Мату и Рунија.

 

Ima li ko predstavu kako bi mogla izgledati odbrana Totenhema? Tu je siguran Vertongen.....i ko jos?

 

Само Кајл Вокер.

Edited by Прслин
Link to comment

Od ovoga:

 

 

Radna verzija br. 186:

 

 

                                                          Speroni

 

                        Ward - Rio Ferdinand (ili Clint Hill) - Shaw - Koscielny

 

                            Hazard - Yaya Toure - Sigurdsson - Puncheon

 

                                              Van Persie - Dzeko

 

 

Klupa: Myhill, Collins, Ward-Prowse, Jelavic

 

Dosao sam na ovo:

 

 

Radna verzija br. 1254:

 

 

                                                   Speroni

 

                        Ward -  Clint Hill - Shawcross - Koscielny

 

                                 Hazard - Ramsey - Mata - Sterling

 

                                              Rooney - Riviere

 

 

Klupa: Myhill, Rosenior, Sigurdsson, Steven Fletcher

 

 

Menjamo i dalje...

Edited by pantelia
Link to comment

Избаци тог шабана из одбране па узми и Ереру и Мату и Рунија.

 

 

Само Кајл Вокер.

 

 

NIje treci saban iz odbrane, nego Jang. Kosta malo, a tipujem da ce da se nadaje golova :) Dakle Runi i jedan od ove dvojice... 

Link to comment

Trenutna verzija:

 

Begovic - Kompany, Debuchy, Jones - Gylfy, Gerrard, Eriksen, Mata - Rooney©, Lukaku, Riviere.

 

Na klupi - Myhill - Matic, Rosenior, Long.

 

I to sve za 99.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...