Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma ajte molim vas, Aleksis Šmaleksis, imaš Tolaa dva igrača u odbrani koji će od sad pa do srede da naprave 4 klinšita protivu onog jade Eriksena...

 

šta se čuje kad malkin padne u vodu? Schlupp!

Link to comment

kako je ovo kolo krenulo, ima Calavera da stigne Timmija :o

 

doduše, čovek prilježno pljuje i truje po svom timu od ranog jutra, bodovi moraju da dođu :fantom:

Edited by malkin
Link to comment

kako je ovo kolo krenulo, ima Calavera da stigne Timmija :o

 

doduše, čovek prilježno pljuje i truje po svom timu od ranog jutra, bodovi moraju da dođu :fantom:

Dobro si to primetio. Ja mu tu dodjem kao kolateralna steta.

Link to comment

jbg, to je to, drag mi je Čazara™, ali nabuši mi Majhila najgore. sad je Tolaa i definitivno pobedila, čak i ako neki sumnjaju u takav ishod.

Link to comment

Pa i tebi covek kapiten, jednom kad je Myhill izgubio CS, logicno je navijati da ga Je suis™ izbusi sto vise. Konacno ubodoh kapitena, ali sad je vec kasno... :(

Edited by Calavera
Link to comment

jbg, to je to, drag mi je Čazara™, ali nabuši mi Majhila najgore. sad je Tolaa i definitivno pobedila, čak i ako neki sumnjaju u takav ishod.

 

Bas fali smajli koji koluta ocima. Cak i ja znam kad je vreme da se prestane sa dzinksovanjem. Imas poen vise i Eriksena i van Aanholta protiv Huttona i Greena koji ce obojica da prime bar po gol. 

Link to comment

Imas ti jos sansi, evo sad je i islandski bog fudbala i zivota asistirao, a kapiten tek treba da ti igra.

 

Pa dobro Kalavera, covece Bozji, imas li ti duse? Nije ti dosta sto ces skupiti stotku, nego moras jos da mi izmalerises kapitena, tek da ne prebacim 40 poena. :cry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...