Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Mrtvi Aguero kapiten i obican Kejn (kod cestitoga protivnika je obrnuto) su mi danas zakucali poslednji ekser u sanduk, championshipe najludja ligo, dolazim!

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Možda da prodiskutujemo opciju da svi mi koji smo danas stavljali mrtvog Kuna za kapitena po logici: "Imam Kaneta™ u timu ali sigurno će ovo kljuse jednom proraditi pa ajde ipak njega", u znak poštovanja predamo mečeve protivnicima koji su postupili suprotno i ispravno i nisu glumili da im je Krojf ćaća. To bi bio 1 fer gest...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... i nepotreban doduše, ali dobar PR para vredi.

Link to comment

nekako je nezapaženo prošlo da je Prslin otišao u -8... niko da isprati duel kralja i Feilduna, a onolikoj se čempppionšipskoj bratiji steže dupe kad vide Kabalastera u zoni ispadanja... duga sezona, zamor materijala, šta li.

Link to comment

Vreme je da se razmišlja o uvođenju trećeg wildcarda tokom sezone. Ovako više ne ide

 

serem,  ni to mi ne bi pomoglo da pogodim kapitena

Edited by levi
Link to comment

i da eriksen ne uradi nista... opasno krljanje

 

Pokopa me jebeni Eriksen. Taj covek mi se najebo majke ove sezone kad god je nesto uradio. Cestitke u svakom slucaju, i na duelu i celoj sezoni. Big hail.

Edited by ducca
Link to comment

Cestitke Goofsu na pobedi. Ovim sam izgubio i onaj promil nade da bih nekim cudom mogao da dodjem do baraza, mada mi ni on ne bi puno znacio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...