Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro sam znaci skontao... Sad mi ostaje da odbranim svoju 5. poziciju (ili napadnem ubi bobijevu 4. u sledecem kolu kad igramo medjusobno) i da se nadam da ce Kalabaster da pobegne iz opasne zone i eto me u Premeru :)

 

Mada u Brodu je loodilo. Prva 3 su pobegla, ubi bobi i ja bezimo pratnji 3 i 4 boda, a onda sledi 8 ekpa u 3 boda koji bi mogli da se prikljuce borbi za baraz. Biti ce interantna zavrsnica sezone :)

Link to comment

Dobro sam znaci skontao... Sad mi ostaje da odbranim svoju 5. poziciju (ili napadnem ubi bobijevu 4. u sledecem kolu kad igramo medjusobno) i da se nadam da ce Kalabaster da pobegne iz opasne zone i eto me u Premeru :)

 

Mada u Brodu je loodilo. Prva 3 su pobegla, ubi bobi i ja bezimo pratnji 3 i 4 boda, a onda sledi 8 ekpa u 3 boda koji bi mogli da se prikljuce borbi za baraz. Biti ce interantna zavrsnica sezone :)

Direktan duel je bitan ali nije i presudan, 27 bodova je jos u igri tako da ni 3 odbegla nisu jos sigurni [sem eventualno Kalavera] a kamoli mi koji trenutno predvodimo pomahnitali barazni vozzzz...Svakako bice zanimljivo a to je ono najbitnije

Link to comment

Naravno, ima jos da se igra, ali valja malo lozenja :)

 

Ja obitavam u prvih 5 od pocetka sezone, pa se nadam da cu tu i ostati. Doduse, sad kad sam se raspao uspeo sam da pobedim, a gubio sam neke duele gde bas nisam imao srece. 

 

@Timmi: Igraju svi. U ovom kolu samo jedan nije menjao, ali je menjao u proslom... 

Link to comment

sinoc sam sanjao da je city dobio 6-0, 3-0 na poluvremenu, fernando dao jedan gol i to drugi ili treci.

 

toloo, aguero je dao poslednja dva :cry:

 

mozda se mozak sad poigrava sa mnom, ali mislim da je bony dao prvi. bilo je nesto bony, fernando, fernandinho, neko, pa dva aguero.

trebalo bi da prestanem s ovim...

Edited by Timmi
Link to comment

sinoc sam sanjao da je city dobio 6-0, 3-0 na poluvremenu, fernando dao jedan gol i to drugi ili treci.

 

toloo, aguero je dao poslednja dva :cry:

 

mozda se mozak sad poigrava sa mnom, ali mislim da je bony dao prvi. bilo je nesto bony, fernando, fernandinho, neko, pa dva aguero.

trebalo bi da prestanem s ovim...

 

Dzinks sezone. :isuse:

 

Cestitam.

Edited by Tolaa
Link to comment

Ok ispalo na kraju. Jutros doveo Silvu umesto Aleksisa. Zabaleta, jakou™ Kun kapiten. Na kladzi proslo sve na Siti - 1&3+, 1, Siti 2+, ug 2+, ug1-3 :D

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...