Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pobjeda u ligi obezbjedjena i prije poslednjeg okrsaja :)

 

Na pogadjalici  +235 i kontam razvalio sam a ono u ligi imaju cetvorica bolja od mene :Hail:

Link to comment

Konj ostaje konj. Ne znam po koji put nesto isplaniram i odustanem od toga u zadnjem trenutku, ovaj put od kupivine Rose-a : isuse: Najociglednija stvar ovog kola. I sad cu od njega i popusiti. Jebo me fantazi, sanjam dan kad cu ovo bataliti...

Link to comment

Rose's owners like this.

   ha, umjesto minimalnog zaostatka ( 2 poena bonusa za Rosea, 1 za Austina) ipak punat prednosti pred subotnji kup okršaj Austin-Rose. U prvenstvu nešto bolje, protivnik s Eriiksenom ganja 9 razlike.

 Dakle, u subotu crveni za Rosea koji će ispalit na živce nakon Austinovog hattricka, jedina svijetla točka u porazu Spursa Eriksen s prekrasna dva gola ...

Edited by Zis
Link to comment

 

Na pogadjalici  +235 i kontam razvalio sam a ono u ligi imaju cetvorica bolja od mene :Hail:

 

<_<

 

Pokradose Ostina za bod i dadose ga Sancezu, tako da Mjuki umesto +2 ima +4. Game over. 

Link to comment

   ha, umjesto minimalnog zaostatka ( 2 poena bonusa za Rosea, 1 za Austina) ipak punat prednosti pred subotnji kup okršaj Austin-Rose. U prvenstvu nešto bolje, protivnik s Eriiksenom ganja 9 razlike.

 Dakle, u subotu crveni za Rosea koji će ispalit na živce nakon Austinovog hattricka, jedina svijetla točka u porazu Spursa Eriksen s prekrasna dva gola ...

 

Za Eriksena ne znam ali naš duel u kupu će biti mnogo manje napet. Standardnih 1:1 ili 1:2, Austin i Rose ne učestvuju u bilo čemu, ne dobijaju kartone, ne dobijaju ništa, obojica završavaju sa po dva poena i to je to. Ili još bolje, Rose dobija žuti karton u 90-om minutu i naš kup duel se završava nerešeno a zatim ti pobeđuješ na one druge faktore koje ja em ne razumem em mi ne bi pomogli sve i da ih razumem.

Link to comment

Jedina dobra stvar u tome što sam zaboravio na ovo vanredno kolo je sto sad imam 2 transfera na raspolaganju. Da probam da nesto uradim po pitanju ovog ocaja od tima kojeg sam napravio.

Link to comment

E, tako. Sad jos da mu retroaktivno uzmu onu asistenciju i 3 bonusa pa da dobije koliko je zasluzio -_-

 

Idemo, Charlie!

Edited by Calavera
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...