Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Glup sam, priznajem :(  Kako samo 1 kad ima ubedljivo najviše bps u svom timu?

dušmani dodelili više bps poena nekim Arsenalovim čobanima.

Link to comment

Glup sam, priznajem :(  Kako samo 1 kad ima ubedljivo najviše bps u svom timu?

 

Zato sto se ne gleda samo njegov tim, nego oba tima. :) Ne dobijaju po 3 igraca iz svakog tima bonus, nego 3 igraca iz oba tima.

Link to comment

Henderson me drzi u igri ali dzaba protivniku Kejn kapiten za razliku od mene koji sam umesto njemu traku dao Agueru. Ocekujem jos jedan poraz....

Link to comment

Kakav derbi igramo Mjukica i ja, i to i u prvenstvu i u kupu! Njemu Azar, meni Silva. Njemu Ziru, meni Ostin. Meni Teri pozuti, njemu Azar. Njemu Sancez gol, meni Teri CS. Onaj Wollschljsdlak sa 18 minuta mu ulazi umesto Zabalete da bi pokrio bod mog Hatona. Na kraju jos i Ostin izbi CS Belerinu, tako da ce Mjuki imati par poena prednosti pred duel Ostina i Vertongena. I naravno da ce on dobiti, jer bi bilo sramota da dobijem ja sa Di Marijom u timu. :isuse:  <_<

 

A sta, ja kao imam neke sanse? Cekao i 4 tiketa, odlepio zbog skrnavog Zabalete, suntavog Vustersira, pa nisam ni primetio da nemas pola ovih. I jebo me Vertongen da me jebo. Hocu Rouza, al rekoh imam para, pa daj da uzmem Holandjanina. A znam da primaju golove ko nezdravi.

Link to comment

Bobe, o kakvom ti favorizovanom protivniku pricas, baci pogled na klasik  :fantom:  Cuo sam da si veceras pokraden za Coutinhovu asistenciju, mada sumnjam da bi ti bilo dovoljno.

 

Nisam čuo ali verujem ti na reč! Eto, kutinjova asistenicja, voltersov het-trik, povreda wolshebnog...i posle kaže nisam bio favorit! 

Misliš da si bolji igrač samo zato što si treći u klasiku, imaš preko 100 poena više u ukupnom skoru i generalno mnogo bolje sklopljen tim?! Yeah right!  :mad:

Edited by Ruxin
Link to comment

Sad skontao da sam stavio Chadlija na klupu u uverenju da ga onaj majmun neće staviti u tim a sve što je trebalo da uradim je da stavim Downinga na prvu izmenu i ne bih ništa rizikovao. Za tako amaterski prosutih 10 bodova zaslužujem da izgubim u subotu  :isuse::piggy::ph34r:

Edited by beowl
Link to comment

Nisam čuo ali verujem ti na reč! Eto, kutinjova asistenicja, voltersov het-trik, povreda wolshebnog...i posle kaže nisam bio favorit! 

Misliš da si bolji igrač samo zato što si treći u klasiku, imaš preko 100 poena više u ukupnom skoru i generalno mnogo bolje sklopljen tim?! Yeah right!  :mad:

 

Dobro, priznajem, malo se stegla guza kad sam video da Coutinho ima Burnley, pa jos u onakvoj formi... ali pogled na semafor sve govori, a i ko sto neki mudar covek jednom rece, kraj opravdava ono sto se dogadjalo u sredini -_-

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...