Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

bonus se do prije 3 (valjda) sezone racunao odokativnom metodom da proglase tri najbolja igraca utakmice i oni dobiju bonus poene. onda se preslo na na ea sport player index koji se pokazao uzasnim i jako random. prosle sezone se preslo na ovaj bps sistem, ali je imao dvije velike manjkavosti, jako je favorizovao centralne bekove i napadace u odnosu na ostatak tima i imao je mali opseg bodova (igraci s 9 bodova su redovno dobijali bonuse) zbog cega se cesto desavalo, posebno u 0-0 utakmicama, da po 3-4 igraca dobije 3 bonusa ili 7-8 igraca dobije neke bonuse.

 

zato su ove sezone neke stvari pomnozili s tri (gol napadaca je 24, umjesto 8), a nekih je potrebno tri puta manje da bi zaradio isti broj poena (3 oduzete lopte su 1 poen, nekad je bilo 8 oduzetih) i uz to su uveli bodove za centarsuteve da bi bocni igraci dobili priliku da dobiju neke poene. golmani jako tesko mogu da dobiju bonus zato sto oni imaju 6 poena za odigranu utakmicu, 12 za klinsit i 1 za svaku odbranu i to je sve za razliku od ostalih odbrambenih igraca. potrebno je da imaju dosta odbrana i da igraci u polju budu statisticki losi. zato treba uzimati jeftine golmane jer njihov klinsit manje vrijedi od drugih odbrambenih igraca.

Action 	BPS
Playing 1 to 60 minutes 	3
Playing over 60 minutes 	6
Goalkeepers and defenders scoring a goal 	12
Midifielders scoring a goal 	18
Forwards scoring a goal 	24
Assists 	9
Goalkeepers and defenders keeping a clean sheet 	12
Saving a penalty 	15
Save 	1
Open play cross 	1
Creating a big chance (a chance where the receiving player should score) 	3
For every 3 clearances, blocks and interceptions (total) 	1
For every 3 recoveries 	1
Key pass 	1
Successful tackle (net*) 	1
Successful dribble 	1
Scoring the goal that wins a match 	3
70 to 79% pass completion (at least 30 passes made) 	3
80 to 89% pass completion (at least 30 passes made) 	6
90%+ pass completion (at least 30 passes made) 	9
Conceding a penalty 	-3
Missing a penalty 	-6
Yellow card 	-3
Red card 	-9
Own goal 	-6
Missing a big chance 	-3
Making an error which leads to a goal 	-3
Making an error which leads to an attempt at goal 	-1
Being tackled 	-1
Conceding a foul 	-1
Being caught offside 	-1
Shot off target 	-1
Edited by Timmi
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taman da se ubijem što sam ostavio Chadlija na klupi a onaj smrad zaobljeni ga valjda prvi put u sezoni stavio dva puta uzastopno u startnih 11. Srećom tu je korejski car, bog, zmaj da izvadi štetu.

Link to comment

Jbt koji je kurac i Alexisu i Agueru, vrede ko pola tima a nema leba od njih nedeljama. I tacno kad bih bilo koga od njih, a pre svega Alexisa, prodao prvo sledece kolo bi me izmasakrirao. 

 

 

Hvala kurcu da postoji Silva bar  :wub:

Edited by ducca
Link to comment

Ovim primljenim golom Arsenala verovatno gubim od Timmija. Krenuo sam lopatom na tenk od 107+ vrednosti i neko vreme ga sasvim solidno lupao. No dobro, bio je to herojski otpor i ocekujem bar neke zelene strelice.

Link to comment

Da čestitam i ja ceri na pobedi protiv favorizovanog protivnika. Izbio mi volters iz džepa već upisanu pobedu kad je rešio da ne postiže het-trik večeras.

 

Edit - a onaj švabo iz stouka se postarao da nemam čemu da se nadam ni u ligi. Našao je kad da se povredi. Ništa mi ne ide od ruke ovih dana. :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Jebo ti ovu igru, kad nas 90 odsto ima po 70-80 odsto podudarne timove, sa varijacijama u stilu Clyne/Fonte . A od ovih koji su nam razliciti, naravno da ce njegovi dati gol i ne primiti gol, a moji nece uraditi nista i primice gol.

Link to comment

Kakav derbi igramo Mjukica i ja, i to i u prvenstvu i u kupu! Njemu Azar, meni Silva. Njemu Ziru, meni Ostin. Meni Teri pozuti, njemu Azar. Njemu Sancez gol, meni Teri CS. Onaj Wollschljsdlak sa 18 minuta mu ulazi umesto Zabalete da bi pokrio bod mog Hatona. Na kraju jos i Ostin izbi CS Belerinu, tako da ce Mjuki imati par poena prednosti pred duel Ostina i Vertongena. I naravno da ce on dobiti, jer bi bilo sramota da dobijem ja sa Di Marijom u timu. :isuse:  <_<

Edited by Tolaa
Link to comment

dal ima neko da je poverio traku princu od Kjupiara? :fantom:

 

Jedini razlog iz kojeg mu nisam dao traku je taj što protivnik ima Kaneta™ koji će igrati dve utakmice i znao sam da će mu dati traku pa sam morao da ga ispratim i pouzdam se u Kostu i Čarlinja. Čobanin naravno ništa ali zato Čarlinjo donosi zlata vrednih 9 punti.

Link to comment

Jedini razlog iz kojeg mu nisam dao traku je taj što protivnik ima Kaneta™ koji će igrati dve utakmice i znao sam da će mu dati traku pa sam morao da ga ispratim i pouzdam se u Kostu i Čarlinja. Čobanin naravno ništa ali zato Čarlinjo donosi zlata vrednih 9 punti.

pa igra i Čazara dvaput. stiže mu Kenjara na mejdan za vikend, da se u direktnom duelu vidi čija majka itd.

Edited by malkin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...