Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Miluje me brat žreb, 1 ugodna šetnja do vemblija. Šampanjac je u kibli, ladan je ko zmija

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jepte se što ne spominjete da kolo počinje večeras! Ubacio lorisa i kontam razmisliću do petka na koga još da utrošim tranfser od ovih dupliranih...  :isuse:

Edited by Ruxin
Link to comment

Meh, eriksen će i onako da fejluje. 3 poena uzima iz dvomeča, i to mu je mnogo. A ja imam voltersa soooo....za nijansu sam manji favorit nego što sam bio sinoć.

 

Edit:

Što je najgore cera sad misli da će eriksen i ostin stvarno da uzmu više bodova iz 2 meča nego volters i kutinjo iz jednog.  :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Meh, eriksen će i onako da fejluje. 3 poena uzima iz dvomeča, i to mu je mnogo. A ja imam voltersa soooo....za nijansu sam manji favorit nego što sam bio sinoć.

 

Edit:

Što je najgore cera sad misli da će eriksen i ostin stvarno da uzmu više bodova iz 2 meča nego volters i kutinjo iz jednog.  :fantom:

 

Cuvene poslednje reci ^_^

Link to comment

Prodao sam Manea pred ovo kolo (a onda me pedofil oterao u minus) jer sam mislio da imaju precise veznjaka I da ce rotacija da me sjebe. Al me sjebalo to sto sam pokusao da razmisljam :(

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Šta treba da se desi da golman dobije bonus

 

Dobio u proslom kolu Fabianski 3 poena, a Krul 1. To je ispucana kvota do kraja sezone, osim ako neko ne odbrani penal i ne primi gol.

Link to comment

A kod ostalih, ima li neki minimalan broj bps koji ih kvalifikuje za bonus ili trojica prvoplasiranih uvek zabodu bonuse bez obzira na broj bps i da li su pobedili/izgubili?

Link to comment

Nema nista minimalno, moze neko da ima 55 bps, pa da ne dobije ni poen ako su trojica imala vise. Uvek trojica prvoplasiranih (ili vise, ako je vise njih imalo isti broj bps), bez obzira na ishod utakmice. 

Link to comment

Ne znam, ja sam bonuse u početku shvatio kao kompenzaciju za igrače koji odigraju dobru utakmicu, ali im se učinak ne vidi u konvencionalnoj statistici. Znači naglasak bi bio na oduzetim loptama, kompletiranim dodavanjima(na protivničkoj polovini, npr), odbranama golmana itd. Sad čovek ne može da dođe na red za bonus od strelaca i asistenata. Šta će njima bonus

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...