Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Umesto da se pokrijete usima sto je 1 takva neznalica na vrhu klasika, vi mu jos i cestitate :isuse:

Edited by Calavera
Link to comment

Evo ga jedan osrednji pismeni zadatak od gujona, tek da malo pokvarim ovo četovanje džombi na topiku...

 

Dakle, ubeležih doppelpack kakav se retko viđa, u drami koju samo fantasy može da ispiše™. Pošto sam ostao bez šestorice za 27. kolo (uključujući sva tri napadača i dva vezna), a u oba takmičenja sam igrao protiv boljih od sebe, zaključih da mi u svim varijantama nema 'leba i da je bolje da ne iskoristim transfer kako bih imao dva za sledeće kolo. Međutim, u poslednji čas mi đavo ne dade mira, bilo me sramota da uvaženim protivnicima izađem na megdan sa nula napadača, te odlučih da for the love of the game pazarim Papisa kapitena i Ingsa, odem u -4 i makar postrojim kakvu-takvu vojsku od 10 igrača na teren pre nego što usledi masakr. Počnu utakmice, Jones bolestan (sifilis ga mladog sustigao), dakle igram sa devetoricom. Posle dva minuta Berahino em trpa bodove na konto protivnika em meni izbija dva CSa. Tu već stvar postane smehotresna u smislu da će svaki slučajno zaboden gol ili asistencija biti prvorazredne senzacije. Shodno tome, kada je Papis kapiten zalilao svoj golčić kafanom se razlegao oduševljeni usklik: Aaaaaaaaaaaaaa, to bre Papise, ljubim te u dupe crno zapadnoafričko!!! I tako Papis donese 16 poena da ublaži bruku i osećaj neprijatnosti izazvan zblanutim i pomalo zgađenim izrazima lica gostiju za susednim stolovima. Štaviše, tu se pokrene niz čudnovatih čuda tipa CS za mučenog Taylora, asistencija za mrtvog Downinga, i na kraju ničim izazvanih 2bp za Bertranda koji je izgubio svoju utakmicu.

Tako ja završim subotu sa po 20p prednosti u h2h i kupu protiv favorizovanih protivnika. Avaj, ostao mi još samo Cazorla kojeg obojica imaju, pa još pride muffin ima Kuna kapitena, Gibbsa i Chambersa dočim me Cevap juri sa Sanchezom kapitenom, Silvom, Kunom i Ospinom. Šanse da se prednost sačuva - između 0% i 0,15% uz neki ludački splet okolnosti. Počnu utakmice, Kun pogodi stativu na asistenciju Silve što bi - da je ušlo - bilo dovoljno da okonča agoniju. Na kraju njih dvojica zajedno sakupe 7p i tu mi blago porastu šanse u h2h. Čekam da u pravom fantasy maniru tu izgubim tesno i da me zatim Cevap dokusuri u kupu, odnosno da Chambers asistira Sanchezu i završi utakmicu sa 12p, taj neki rad. Kad tamo međutim - Chambers na klupi, Sanchez uradi jedno veliko ništa a Ospina napravi CS bez dodatnog poena za odbrane.

I tako ja dobijem obe tekme - h2h sa 4p razlike a kup sa 1p razlike. Da li na to što je Chambers ostao na klupi, ili na to što su Kun, Sanchez i Silva zajedno zaradili 9p svojim vlasnicima, ili na Bertrandov bonus... Lijepog li ludila. Sad čekam da mi neko od PPP fantasy admina objasni da je rezultat zapravo drugačiji i da se računaju još neki faktori usled kojih ovaj oduševljeni post gubi smisao jer sam zapravo izgubio oba meča :unsure:    

Edited by beowl
Link to comment

:happy: Ali ce Alexis sutra da poludi i pobedices. :isuse:

Trebaju mi tri pobede i da ovi iznad mene sve izgube samo da bih se izjednacio sa 17. na tabeli

Link to comment

Ne radi prajs prediktor, te ne znam da li da se zalecem sa transferima veceras ili da cekam.

Koliko sam novaca spucao za skauta, pomislio bi covek da imaju i taj ficr <_<

Link to comment

Meni trebaju dve pobede i da Timmi izgubi obe, a Copi remizira jednu ili bar osvoji mnogo manje poena od mene da bih bila 1. na tabeli. :cry:

I bogati plaču :cry:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...