Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Sta se gleda u kupu u slucaju neresenog rezultata? Skor u klasiku?

eh, to nisam predvidio. kako je u onom njihovom kupu?

 

od koga ja izgubih :isuse:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

eh, to nisam predvidio. kako je u onom njihovom kupu?

 

 

If a cup match is drawn, then the following tie-breaks will be applied until a winner is found:

  1. Most goals scored in the Gameweek
  2. Fewest goals conceded in the Gameweek
  3. Virtual coin toss
Link to comment

Dobice Özil, Bellerin i Gibbs, tim redom.

 

Pobeda u prvenstvu i penjanje na 3. mesto, pobeda i u kupu.

 

Edit: Mozda i nekim drugim redom dobiju bonuse, sad se opet promenilo, ali uglavnom njih trojica.

Alexis i Ospina definitivno ništa? I da li je Kun nešto dobio?

 

Sorry što smaram ali nešto never vidjeno se iza brda valja pa mi je nevera jača od nade...

Link to comment

beowle, niko nista. klinkes dole na rezultat utakmice, pa detailed stats i u pretposlednjoj bps koloni imas bodove po kojima se izracunava bonus.

 

tolooo, jel se ti primljeni golovi odnose na citav tim, svih 11?

Link to comment

E, to ne znam. Ako bas budes u tom problemu da ne moze da odluci ni broj golova, onda racunaj kako hoces, mada bih ja prvo gledala broj CS-ova golmana i odbrane, a tek onda i ostatka tima.

Link to comment

Racunaj onda kako ti hoces, bio je neki fantazi gde su se racunali samo odbrambeni. Meni to nije nefer, jer je onda taj koji ima manje odbrambenih imao vise sanse da mu tim da vise golova. Samo, naravno, za CS-ove racunas samo one koji su odigrali 60+ minuta.

Link to comment

Ne znam za ostale, ali Lebron i ja bi odigrali nereseno da ga je Arsenal opet primio pred kraj, ali insekt™ me je izneverio pa sam ipak pobedio. 

Link to comment

Pobeda u kupu, u H2Hu bih izborio X da sam kapitenovao Sanceza

Udario na najboljeg u ovom kolu. Ako ginem, da poginem od junaka™ :D

Edited by nbg4ever
Link to comment

...nakon mini serije od četiri pobjede (3+1) imam filing da će Zli Stroj u prvenstvu i Prslin u kupu pasati priko mene kakoj kurijera priko balege....boli me glava od sutrašnjeg krnjeg i slijedećeg QPR/Spurs duplog kola... Belive!!!

Dobih te za jedan poen, iliti za onaj oprošten crveni O'Šeu, O'Šei..kako god.

Edited by Remi
Link to comment

 

 

Udario na najboljeg u ovom kolu. Ako ginem, da poginem od junaka™ :D

Eee, Premer je baš nisko pao ako sam ja najbolji :) Nisam proveravao kup ali ako se dobro sećam igram sa timmijem.. Koji sam ubica favorita, dvojicu u jednom kolu.. :fantom: Osamnaesto mesto je i dalje moje ali nema veze, uživaću u ovom trenutku :)

Link to comment

47 poena od 7 igraca ( kapiten naravno 3x2 :isuse: ), od toga nezasluzeno ispustena dva CS-a, Jones koji je neki kurac bolestan i Merterzaker koga je izlapeli Wenger poslao na hladjenje + Wisdom. No sve u svemu dobro kolo za mene, veliki skok na globalnoj listi i usudio bih se reci uplovljavanje u sigurnu luku Premiera, ostanak sada izgleda gotovo obezbedjen.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...