Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Ima li neke dobre duše da ukratko objasni šta biva kada se igra nekompletno kolo, da li se te utakmice kasnije računaju za nešto, da li možemo za dž da zamenimo gomilu igrača itd.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

GW je takav je kakav piše, ništa se naknadno ne dodaje kad prođe vikend.. Te utakmice se kasnije računaju ali u drugom GW-u .. Tako da sledeće kolo će se igračima Totnana i Čuvarima Kraljičinog Parka računati dve utakmice..

 

Edit: izmene kao i uvek, nema nikakvih dodatnih

Edited by zoki
Link to comment

Sve kao i inace, sto se transfera tice. Tot i Che nemaju utakmice u ovom kolu.

Kasnije ce ti timovi (kada budu igrali odlozene) imati dabl gejmvik i Kejn ce npr imati dve utakmice u jednom fantazi kolu

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Dakle, garantovan h2h facial u ovom kolu a dok stigne taj double gameweek novi protivnik će svakako nagurati po trojicu iz Che i Tot u tim i pobediti sa par poena razlike. Odlično.

Link to comment

Ja u nekoj ligi igram protiv Evridža, a glup sam da skapiram da li je to do jaja ili loše.

 

U okrnjenom kolu moze biti samo do jaja, jer se Evridzu racuna gomila neaktivnih igraca kojima ce u timu ostati igraci koji propustaju kolo. 

Link to comment

...nakon mini serije od četiri pobjede (3+1) imam filing da će Zli Stroj u prvenstvu i Prslin u kupu pasati priko mene kakoj kurijera priko balege....boli me glava od sutrašnjeg krnjeg i slijedećeg QPR/Spurs duplog kola... Belive!!!

Edited by Zis
Link to comment

vidim neprijatelj je napravio 3 transfera a ima 7 (sedam) igrača iz ekipa koje ne igraju u ovom kolu + jednog povređenog + jednog koji ne igra već neko vreme... da me je bar malo briga za h2h sad bih mogao komotno da zveknem 1 mini wc :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...