Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Vidim prave se svi ludi na tvoj tim, al evo bicu ja partibrejker - ako ovako rezonujes neces se leba najesti u ovoj ligi, jbg. Prvo golmani su truba

Ja igrao sa čovekom prošle sezone h2h, osvojio je on, McGregor mu branio cele sezone, tim mu pred svako kolo izgledao 

tako da ti dođe da potpišeš 30 poena blanko po kolu da je kojim slučajem tvoj...al imao čovek preko 2300 poena na kraju, nekako.

 

Tako da bih ja sačekao sa, "nećeš se leba najesti".

 

edti:sad vidim da je objasnio zigara,da ne pomsilte da radimo sinhronizovano :D

Edited by Remi
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аргентина Евертон је лагано испао из прошлогодишњег Премера са 2241. Није ушао ни у плеј оф него директно, као претпоследњи. Nbg је са 2505 био 9. у истој лиги. Just sayin'.

Link to comment

Da, znam da broj poena nema nikakve veze sa krajnjom pozicijom, nisam to tako upoređivao, nego čisto da nešto za šta se misli na prvi pogled

da nema potencijala ispadne drugačije. Mada ovo sa 2505 mi je hit,  ne mogu da vidim je l' moguće da je recimo pobednik imao oko 200 poena manje?

Pa ja bih prestao da igram. 

 

Ubacio Čarlija Ostina, rizikovaću, ne znam koliko je pametno.

Link to comment

Могуће је, могуће. :)

 

Погледај и мој потпис па види колика је разлика у бодовима између победника и пораженог. Зато је Х2Х занимљивији од класика.

Link to comment

Kakvi su ovo gej fazoni? Ne unistavajte temu sa iskrenim savetima i razmenom timova! Sta je sledece, da se uhvatimo svi za ruke i zaplesemo oko vatre uz give peace a chance.

 

Ovo je fantazi goddamnit, every man for himself!

 

P.S. (jer da ga jebem ako znam da turim spojler preko fona)

Bez zajebancije, zavrsicemo svi sa istim timovima na kraju. Ja vec imam pola tima na umu a nisam se ni ulogovao jos uvek.

Edited by Ruxin
Link to comment

Откуд теби идеја да су ово искрени савети? Ја имам једног јединог играча из Жигариног тима. :)

Link to comment

Samo skrecem paznju na vreme ovim pojacanjima da takvo ponasanje nece biti tolerisano. Nisam optuzio prslina da deli iskrene savete, dalekobilo, on mi je bio poslednji na umu...apsolutno nikad nisam posumnjao za njega da je tesko govedo od coveka, ka i svaki pristojan fantazista

Edited by Ruxin
Link to comment

Ma na pocetku svako ima neke svoje ideje.

Najbitnije je da se posle nista ne prica.

Ja o izmenama.kapitenu i wc-u,pogotovo pre duplih kola ne pricam nista.

 

Uostalom ima jos dosta do deadline da promenim ceo tim. :ss1:

Link to comment

Nisam optuzio prslina da deli iskrene savete, dalekobilo, on mi je bio poslednji na umu...apsolutno nikad nisam posumnjao za njega da je tesko govedo od coveka, ka i svaki pristojan fantazista

Ох, претерујете, али хвала. :blush:

Edited by Прслин
Link to comment

pozdrav ljudi, samo da se javim i potvrdim svoje neučešće ove godine. ne znam da igram iz hobija a za ozbiljniji pristup ne želim više da izdvajam vreme.. bilo je lepo radovati se i nervirati u ovoj maloj ali zabavnoj zajednici, posmatrati Praslinovo postavljanje negativnih rekorda po kolu i  čitati Feijevo kukanje, nedostajaće mi to.. uživajte!  :cry:

Link to comment

Шмекерски потез. :thumbsup:

 

Жао ми је што си одустао на пола прошле сезоне, ти си један од већих фантази ветерана на форуму и волео сам да играм против тебе иако си ме често побеђивао, чак и са неактивним тимом. :lol:

 

Ако ћеш уопште да имаш тим ове године уђи бар у Трећу Лигу 1, традиције су лепа ствар. А ко зна, можда се и предомислиш око степена ангажовања.

 

После Баба Џијевог јављања могу мирне душе и званично да објавим да је Премер лига попуњена, сви играчи су уредно пријављени и нестрпљиво очекују почетак сезоне.

Link to comment

Могла си да нагласиш да се обраћаш Баба Џију, 'ладан ме зној облио. :angry:

Sta bi tu moglo da se odnosi na tebe?

 

1. Ne bi bilo steta.

2. Ne bih se nadala da ces igrati Ligu 1.

3. Ne bi za tebe bilo mesta u narednim sezonama.

4. I najvaznije - sutnula bih te bez pardona.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...