Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

U 10-om kolu sam bio drugi na tabeli. Onda sam video uzivo Zokija posle duzeg vremena. Sada sam 17-i i nastavljam da tonem  :cry:  Ali barem Zokija vucem sa sobom, haha!

Link to comment

Jos sam u shocku kako sam neki dan puko za poen-dva od adaseviceve Smradi ©azorle, na penal i asist u smece vremenu Arsenal Vila.  A odvaliti adasevica bio je cilj sezone, ovo ostalo sada je nebitno...

Link to comment

Hahaha... Ove sezone si upisao 2 poraza od mene al su ti opet bolje sanse za premer... Planiram da ubacim kejna jos od subote al necu da zurim jer sam kilav sa crvenim igracima pa da ne potrosim transfer na prazno. Gledam parove, sve se poklapa. Samo na jedni stvar nisam gledao - da je jebeno kolo vanredno. Osta osrin u timu a ja umesto da se guram u prvih 5 sad sam bas fino zaostao... A taman sto sam pristigao :(

Link to comment

krece najbitnije takmicenje ove sezone

 

 

PPP Kup 14/15

 

 

igra se od 26. do 31. kola h2h eliminacije. ucestvuje svih 56 ekipa iz tri ranga takmicenja, prvih 8 iz premera su slobodni prvo kolo. ako zelite da imate ovako sexy avatarcic kao ja, da sami reportujete rezultat ili ne daj bobe meni pomognete da upisujem rezultate (da, toloo u tebe gledam), mozete da se registrujete i prijavite ovde nick.

 

evo i ppp stranice s proslogodnisnjim kupom http://parapsihopatologija.challonge.com/

Edited by Timmi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...