Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko je sin city? Kakav ludački meč! :D

Taman se poradujem što se čelzi najzad smilovao da poništi jagielkin cs kad ono berahino daje gol u istom minutu. Tako da izgubih za koji bod zbog klupe, njemu ulazio saido meni hatonova 0. Čestitke!

Link to comment

Dobi me NBG na DI Mariu i primljen gol Njukasla :isuse:

 

Dobih te na znanje i suvi kvalitet. I malo posvecenosti u vidu cekanja lajnapsa pred dedlajn, te prebacivanja trake sa Zirua i slanje istog na klupu -_-

Link to comment

Naravno, to što je kralj zaboravio da se igra vanredno kolo mu nije nimalo smetalo da me dobije sa 2 razlike, verovatno je jedini imao Kuna kapitena a i Kolarov je zaigrao posle 5 tekmi taman za ta dva boda.. Ne vredi, neće me ove sezone.. :cry:

Link to comment

Jel kupio neki junak zvaničnu aplikaciju? Isplati li se u odnosu na fantasy football buddy?

Sad gledam nešto po sajtu pa završih na toj njihovoj aplikaciji....deluje kul.

 

Inače ako sam dobro rastumačio bonuse izgleda da će biti x u mom najzanimljivijem meču ikad.  :0.6: Čestitke sin sitiju u svakom slučaju, nije mala stvar ni izboriti remi protiv mene!

Koštao me najgori mogući redosled na klupi u kombinaciji sa vizionarskim potezom dovođenja waltersa pred ovo kolo. Kud nije ušao dušman na 5 sekundi makar.

Edited by Ruxin
Link to comment

Dobih te na znanje i suvi kvalitet. I malo posvecenosti u vidu cekanja lajnapsa pred dedlajn, te prebacivanja trake sa Zirua i slanje istog na klupu -_-

U pravu si za posvecenost :cry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...