Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

3-5-2 je formacija...Na klupi prvo golman,pa napadac,pa taj odbrambeni sto nije igrao juce,pa Dzagelka...

 

I ako moze neko malo detaljnije ovo da mi objasni oko izmena,jer i prosli put mi se deila ista stvar,da mi igrac ne igra,a ovaj sa klupe dobije poene i ne ubace ga u postavu...

Edited by Bogotac
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Božeoče, nije ti igrao Wisdom da bi meni umesto Zoume koji nije igrao i imao nula upao Baird (menjao Wisdoma) sa -1, i da bi ti ušao Jagielka kao treći sa klupe sa devet, iako si me svakako već zgazio sem ako Di Maria ne napravi het-šesttrik protiv čekićara što je već... Čestitke na oduvavanju i tri boda.

Link to comment
 

3-5-2 je formacija...Na klupi prvo golman,pa napadac,pa taj odbrambeni sto nije igrao juce,pa Dzagelka...

 

I ako moze neko malo detaljnije ovo da mi objasni oko izmena,jer i prosli put mi se deila ista stvar,da mi igrac ne igra,a ovaj sa klupe dobije poene i ne ubace ga u postavu...

 

Ako imas 3 u odbrani onda umesto Wisdoma ulazi prvi odbrambeni koji je na redu na klupi (posto kazes prvi na redu nije igrao onda Jagelka kao jedini preostali DF). 

 

Sto se izmena tice bitno je da se zadovolji uslov da imas minimum 3 odbrambena, i 1 napadaca na terenu. Dakle ako ti je Jagelka zadnji na klupi, pre njega DF koji nije igrao, i napadac - onda napadac ne ulazi automatski kao prva izmena posto mora uci odbrambeni zbog uslova minimuma 3 pozadi, i to je u ovom slucaju Jagelka. Prednost pri automatskim izmenama ima zadovoljenje uslova minimuma odbrambenih i napadaca, pa tek onda redosled na klupi. 

Link to comment

Hvala,Ducco...

 

Kad ubacuju igrace sa klupe,predpostavljam kad se zavrsi i poslednja tekma...

 

Hahaa,kakav epski zajeb,ladno mi igrao ovaj iz Hula sto je ispred Dzagelke na klupi,bravo ja... :frust:

Edited by Bogotac
Link to comment

moja sreća je najkuratija ove sezone, nemoj da zajebavaš. otkidam u klasiku, a ispadam iz h2h lige. gubim od najgoreg tima u ligi jer je Đek Kolbek zabio gol, jbt.

Link to comment

Evo iskukao da Stoke daju gol i izbije Kolbeku klin sit <_< ti meni pricas o kuratoj sreci cele godine biram igrace ko prstom u dupe drzim fenjer ko da sam se rodio sa njim jbt.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...