Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Ма, овај Самчез нема појма, класичан зумберај. Од почетка утакмице је имао три погрешна додавања, два дриблинга уназад и једно дајвовање.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ма, овај Самчез нема појма, класичан зумберај. Од почетка утакмице је имао три погрешна додавања, два дриблинга уназад и једно дајвовање.

I mi sad treba da se primimo na to i ne uzmemo ga u tim? :)

 

Los pokusaj Prsline... :fantom:

Link to comment

Bedak, ja kupio tri komada :(

 

:D

 

Dobro, Wenger poslije utakmice ništa nije rekao po pitanju Sanogove ozljede, možda i nije ništa vrijedno pomena.

Link to comment

Ма, овај Самчез нема појма, класичан зумберај. Од почетка утакмице је имао три погрешна додавања, два дриблинга уназад и једно дајвовање.

 

Vidim da te svrbe prsti da ga zamenis za Ramseya i ustedis milku i po, samo napred!  :naughty:

Link to comment

McGregor,Green

Evans,Simpson,Dzonson,Azpilicueta,Yoshida

Valensija/Shaw,Sterling,Shelvey,Odemwingie,Tadic7Shurrle

Rooney,Giroud,Sturidge

 

Onako nesto preliminarno.Tek treba da ispratim ove poslednje prijateljske i vidim ko tu startuje.

Vidim prave se svi ludi na tvoj tim, al evo bicu ja partibrejker - ako ovako rezonujes neces se leba najesti u ovoj ligi, jbg. Prvo golmani su truba, Yoshida ce igrati samo ako ne dovedu jos nekoga a mislim da ce Soton tek krenuti sa kupovinom, Azpi je veoma ugrozen za rotaciju dolaskom Felipea. A pominje se i Miranda sto zatvara Banetu krpljenje CB. Johnsona i odbranu LFC je neko vec pojasnio pa da ne ponavljam. Simpson i QPR sa 'Arrijem koji ovog leta prelazi na 3 u odbrani, ahaa. Shaw/Valencia - tesko, Shaw se vodi kao odbrambeni tako da na osnovu toga postavlja se pitanje jesi ti uopste i submitovao tim ili si i dalje u fazonu kombinovanja u glavi. Schurle se nikad nije ustalio kao starter pa ne znam koliko je realno da ce bas ovog avgusta to da se desi. Odemwingie je na poklon stavljen za MF ali ne vidim ja u njemu vise neku ozbiljnu fantasy opciju, no mozda je do mene...Napred Giroud nije ni zagarantovan kao starter no Arsenal ima ok raspored na startu pa donekle i ima smisla, Rooney je logican, Sturridge dobro resenje, ali tek za nekih par kola.

Link to comment

ma kakav Remzi, kakvi Sančezi. Siti Everton i Pjulisov bedem u prve 4, za početak dosta je jeftini Žiru za kaveriđ Arsenala. još će realno biti oslabljeni ako Venger stvarno uzme da odmori Ozila i Mertezakera.

Edited by malkin
Link to comment

Жигара, ја сам ти већ рекао шта мислим а за остало у праву је дуцца. Али дужни смо ји да ти кажемо шта је добро: Еванс је најбољи избор у одбрани Јунајтеда, прича се да је Ван Гал импресиониран његовим квалитетима. А будући да је у питању Мурињов учитељ не бих се зачудио ни да му да капитенску траку и тако искулира Рунија што је није он добио. Ван Персија не мора да обрлаћује, је л' да? Тадић и Стерлинг су ми били у тиму у једној од ротација, капирам резон. Шелви је био супер прошле године али ове ће играти повученије јер се вратио Сигурдсен. Напад је ОК.

 

Наравно, могуће је и да ми лупетамо и да ће Валенсија бити играч сезоне, у томе је ваљда чар фантазија. :thumbsup:

Link to comment

Brede Hangeland presao u Kristal Palas :whistle:

 

edit: Mislio sam da imam super tim, pokolebale me ove pripremne utakmice sto se tice napada. Persi i ne igra, Dzeko... ali zato Joveta ubija

Edited by pantelia
Link to comment

Vidim prave se svi ludi na tvoj tim, al evo bicu ja partibrejker - ako ovako rezonujes neces se leba najesti u ovoj ligi, jbg. Prvo golmani su truba, Yoshida ce igrati samo ako ne dovedu jos nekoga a mislim da ce Soton tek krenuti sa kupovinom, Azpi je veoma ugrozen za rotaciju dolaskom Felipea. A pominje se i Miranda sto zatvara Banetu krpljenje CB. Johnsona i odbranu LFC je neko vec pojasnio pa da ne ponavljam. Simpson i QPR sa 'Arrijem koji ovog leta prelazi na 3 u odbrani, ahaa. Shaw/Valencia - tesko, Shaw se vodi kao odbrambeni tako da na osnovu toga postavlja se pitanje jesi ti uopste i submitovao tim ili si i dalje u fazonu kombinovanja u glavi. Schurle se nikad nije ustalio kao starter pa ne znam koliko je realno da ce bas ovog avgusta to da se desi. Odemwingie je na poklon stavljen za MF ali ne vidim ja u njemu vise neku ozbiljnu fantasy opciju, no mozda je do mene...Napred Giroud nije ni zagarantovan kao starter no Arsenal ima ok raspored na startu pa donekle i ima smisla, Rooney je logican, Sturridge dobro resenje, ali tek za nekih par kola.

Golmani su "truba" sa razlogom.Sa dva jeftina a kompatibilna po rasporedu golmana igram vec nekoliko sezona i ok mi ide.Skupog golmana sam mozda imao samo u nekom od duplih kola.

Yoshidu sam stavio poslednjeg i nije siguran.Uglavnom bice neki od 4.5m koji igra standardno.

Za Azpija si u pravu i tu moram videti rasplet ali mislim da ce on biti starter u pocetku.Videcemo

Dzonson je poklon za ove pare.

Simpson slicno kao i Yoshida.Koliko sam pratio on je igrao prosle sezone.Ako predju na 3-5-2 verujem da je on opet tu favorit za tog bocnog.U svakom slucaju on mi nije problem i ima dosta alternativa tu.

Valensija mi je submitovan a Shaw-a je neko ovde pomenuo i ja nisam skontao da je defender  :s_a: a znam da su iste cene.U svakom slucaju Valensija ce tesko dati vise od 2-3 gola ove sezone ali bi mogao da ponovi broj asistencija kao pre 3 godine.U svakom slucaju mislim da je dobra kupovina za 6 miliona ako se uzme obzir tim u kojem  igra.

Schurrle mi je doneo titulu(u private-u) u zadnjem kolu prosle sezone pa da ga ispostujem. :0.6: Naravno verujem da ce se ustaliti mada on u 80% slucajeva kada udje sa klupe napravi nesto.Dobar je bio i na SP-u.

Ne slazem se za Odemwingie-a.Odlican je bio na SP-u a dosta dobar i u finisu proslog prvenstva.Mislim da ce Piter Snow odigrati bar jos jednu dobru sezonu u PL-u.

Oko spiceva je vec stvar procene i ukusa a ja mislim da ce Giroud sigurno biti starter a jos ima  dobar raspored.

Edited by Zigara
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...