Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

da me h2h uopšte zanima, verovatno bih dobio čir samo od gledanja tabele. groteskno, jbt.

odoh odavde na neko vreme, dosta priče mora da se izbori opstanak.

 

Pravi H2H triler je par mesta ispod. Za novu benhurovasku chariot jurnjavu pred nadolazećim Jedrenjakom i onakav foto-finiš, dao bih Azara sa sve trakom.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najveća želja mi je da osetim gnev miliona ljudi, koji demonstrativno liferuju Aleksisa, pošto bi ovaj ušao pred kraj utakmice sa Spursima i povratak ovekovečio 1 žutim kartonom.

 

JA sam prodao njega i Kostu i doveo Kazorlu (za kapitena) i Van Persija. Planiram da vratim obojicu, Kostu kad mu istekne suspenzija, a Sanceza kad se oporavi... Trebalo bi da imam para za tu akrobaciju :)

Link to comment

^^ Realno ti potez jeste za prilog u "Šta radite, bre?"  :unsure:

 

Moj protivnik odigrao wc, imamo dosta preklapanja pa će meč odlučiti sudar penzosa Downing-Milner, njegovo kockanje na Newcastle i moje na Mutd.

Edited by beowl
Link to comment

Ja na wajldkardu izbacim Kejna kojeg sam izmislio na 4.9 i 3posto posedovanja za Defoa. Izbrisi nalog, some.

isto takođe. računam teške utakmice, prazno kolo, dovešću ga za dgw... bolje da batalim. Edited by malkin
Link to comment

isto takođe. računam teške utakmice, prazno kolo, dovešću ga za dgw... bolje da batalim.

 

Ma da, kao Pjulisov tim u gostima, Arsenal koji je srušio Siti sa nulom, Liverpul kom je proradila odbrana, tvrdi Vest Hem i prazno kolo. A dečkonja rokne dva gola i 25 poena u prve dve tekme.  :fantom:

Link to comment

Ta blentava faca mu je javno oružje.

 

Mrzim kad mi je Puncheon na klupi jer je Walcott ušao 10 minuta pa onda moram da molim boga da nije on zabio kad vidim GOAL na flashscoreu kraj Palacea.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...