Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ubiven Merkurzio za petu uzastopnu pobedu i relativno sigurnije mesto u borbi za opstanak. Sledece kolo sa Kraljem, direktnim rivalom za izbegavanje mesta koje vodi u baraz.

Link to comment

Bitna pobeda nad Liverpuldjanima i pored opet promasenog kapitena, blizim se osiguranom opstanku.

Cestitam.

 

Ubijaju me ovi iz Spursa. Kad imam Eriksona, Cadli tovari, a cim sam uzeo Cadlija, Erikson briljira.

 

Za sledece kolo necu nijednog da imam.

Link to comment

Ducco cestitke na ubedljivoj pobedi. Nije da sam i gajio neku nadu znajuci da tradicionalno ne mogu da se sastavim, u kojoj god ligi da naletim na tebe. Steta za fin rezultat, verovatno sam nekoga mogao i da dobijem.

Iz kupa me je izbacio ogavni Kasorla ©. Sve u svemu horor vikend je gotov.

Link to comment

Za malo bezveznjak Bertrand da upropasti sve što je Cazorla uradio. Na kraju ipak dve pobede i plasman među 32k najboljih u kupu

Edited by levi
Link to comment

Ducco cestitke na ubedljivoj pobedi. Nije da sam i gajio neku nadu znajuci da tradicionalno ne mogu da se sastavim, u kojoj god ligi da naletim na tebe. Steta za fin rezultat, verovatno sam nekoga mogao i da dobijem.

Iz kupa me je izbacio ogavni Kasorla ©. Sve u svemu horor vikend je gotov.

 

Danke veri mach, jbg bilo bi bruka da prsnem u WC kolu. Ali nije da nisam naginjao. Ipak tvoj praslinovski minus je bio previse. Srecno u nastavku ;)

Link to comment

Za malo bezveznjak Bertrand da upropasti sve što je Cazorla uradio. Na kraju ipak dve pobede i plasman među 32k najboljih u kupu

specijalista za kup takmicenja

 

kad smo vec kod kupa, neki nacelni dogovor je da ppp kup krene od 26. kola. posto ima ukupno 56 timova u tri lige, kontam da je u redu da prvih 8 premerligasa nakon 25. kola bude slobodno, a kasnije ide bez ikakvih nosilaca.

Link to comment

nema šta, vreme je za divlju kartu. mora u sledećem kolu da se pobedi pravosudni™, direktan rival za opstanak.

Kakav crni rival za opstanak???

Jedino mogu da te povucem za sobom dole.

Link to comment

kad smo vec kod kupa, neki nacelni dogovor je da ppp kup krene od 26. kola. posto ima ukupno 56 timova u tri lige, kontam da je u redu da prvih 8 premerligasa nakon 25. kola bude slobodno, a kasnije ide bez ikakvih nosilaca.

 

Prevara! Valjda bi prvih 8 u klasiku bilo postenije...  :sleep:

Edited by Calavera
Link to comment

Kakav crni rival za opstanak???

Jedino mogu da te povucem za sobom dole.

 

mene ne pobedi samo ko baš neće. ili ko baš ne ume, kao Feilduno™. ne bih ja na tvom mestu tim bodovima gledao u zube. tri po tri...

Link to comment

Prevara! Valjda bi prvih 8 u klasiku bilo postenije...  :sleep:

znas kako, meni svejedno -_- ali kup igra 56 ekipa koje su u ove 3 h2h lige, pa je to mjerodavnije. ili moze top 8 ekipa iz prosle sezone ako rslin cuva tabelu u arhivi.

Link to comment

Najveća želja mi je da osetim gnev miliona ljudi, koji demonstrativno liferuju Aleksisa, pošto bi ovaj ušao pred kraj utakmice sa Spursima i povratak ovekovečio 1 žutim kartonom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...