Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izvede Venger Zirua i tako mi je obezbedio jos jedan poraz u nepreglednom nizu.

+1

ali bar sam konačno pogodio kome da stavim traku. eto, nekad i takve male stvari moraju čoveka da zadovolje.

Link to comment

Trece kolo za redom menjam kapitena i pogadjam maksimalno. Prvo sancez pa kosta a sad kazorla :D sad cekam da vidim koliko bodova bonusa ce da dobije pa da vidim koji je rezultat sa andjusom pred poslednji mec. Kako stvari stoje za pobedu mi treba da klajn i pele budu bolji od bertranda...

Link to comment

Ooooo Santi Cazorlaaaaa!!! Kakav mega car...

 

Čestitam! Gajio sam malo nade da će mojih +15 izdržati protiv Santija i Nosonje ali nedajbože da ja jednom sačuvam prednost...

 

Što se mene tiče, sad više nema nimalo sumnje da ispadam, previše mi beži prvi iznad crte :cry:

Link to comment

Čestitam! Gajio sam malo nade da će mojih +15 izdržati protiv Santija i Nosonje ali nedajbože da ja jednom sačuvam prednost...

 

Što se mene tiče, sad više nema nimalo sumnje da ispadam, previše mi beži prvi iznad crte :cry:

Kad sam ti vidio sastav bilo je jasno da će utakmica na Emiratima odlučiti. Previse si se kockao sa izostavljanjem vezista i napadača Arsenala uzevši u obzir lagani raspored u narednih nekoliko kola. Prvo poluvrijeme napeto sa Santijem koji je previše povučeno igrao ali potom srećna asistencija za gol Walcota i jedva ugurani penal su mi ipak donijeli ubjedljivu pobjedu. Puno sreće u nastavku.
Link to comment

Izvede Venger Zirua i tako mi je obezbedio jos jedan poraz u nepreglednom nizu.

 

Dripac. Nikad teža pobeda od jedanaest razlike. Sinoć je izgledalo baš neizvesno.  :fantom:

 

Nego, trebalo bi me dekretom u mornare zbog Čejmbersa u timu, tik po divljanju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...