Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Costi cena pala nocas za 0.4 :frust::mad: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Link to comment

Jebem li ga sad, ubedjen sam da mi pisalo 11.2 ali to sto kazes da nikad ne mozes da ga prodas po toj ceni vec po onoj razlici. Sad kad razmislim ne isplati se njegova prodaja ako posle moram da dodam 0.4 da bi ga uzeo nazad.

Link to comment

Da se igralo prošle subote imao bih savršeno posložen tim sa dva transfera. Jutros sam pogledao kazne i sve moguće suspenzije a zatim ispalio wildcard plotun i promenio 7 igrača. Sad je sve super osim što nema teorije da vratim Sancheza u tim bez jedno 3-4 transfera na kojima bih štedeo barem po milionče.

 

Naravno svo to cimanje je uradjeno zarad izvesnog poraza u ovom kolu.

Link to comment

Kosta, Kejn, Alexis i Sesk dovodjenja. Pele, Azar, Remzi i Ziru dobrodosli. Skinuo sam mrak sa ovim minusom, a kad je prvi put neka bude i -12. Valjda cu do kraja kola uci u plus. Ducco bezis iz opasne zone.

Link to comment

Costi cena pala nocas za 0.4 :frust::mad: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

:lol::isuse:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...