Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

A sta je sad uradio, na kurac ga nabijem?

Ja vec deset dana cekam da glupavi Gilks zglajzne na 3,9, pa da ga kupim ponovo, kad on opet poceo da raste :isuse:

Bio na -97,5%, sad je na -95% valjda. Koji ga bre idioti uzimaju!?!

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вајолент кондакт, биће ретроактивно три утакмице забране, ал' џабе што сам ја то антиципирао узевши Фабрегаса прошлонедељном дивљом када ме Коста већ сахранио у прошлом колу :isuse:

 

Иначе, јадни сви који су искористили ВЦ током ове паузе, досадније две недеље на берзи није било.

Link to comment

Иначе, јадни сви који су искористили ВЦ током ове паузе, досадније две недеље на берзи није било.

 

+1 :(

Link to comment

A sta je sad uradio, na kurac ga nabijem?

Ja vec deset dana cekam da glupavi Gilks zglajzne na 3,9, pa da ga kupim ponovo, kad on opet poceo da raste :isuse:

Bio na -97,5%, sad je na -95% valjda. Koji ga bre idioti uzimaju!?!

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

:(
Link to comment

za iskusnije fantaziste, da li je nekada bilo da cena pada ako nekog igrača niko ne kupuje ili ga ima jaaaako mali broj igrača ? time bi se povećao broj igrača u opticaju i možda bi bilo zanimljivije.

Link to comment

Alexisa najvjerovatnije nema zbog ozljede (u subotu ce imati konacni test, prije da se radi o odmaranju za Tottenham iduce sedmice).

 

Znaci:

 

Sigurdsson out, Diego Costa out, Fabregas (vjerovatno) out, Alexis out...

Link to comment

pa sad, nisam planirao da uajldkardujem, ali kanda će me razvoj događaja primorati. a ništa nisam proučavao, ni ko ima kakve utakmice ni da li će biti duplih kola u skorijoj budućnosti...

šta bi sa onim najavama da će biti odlaganja utakmica zbog snega ovog vikenda?

Link to comment

pa sad, nisam planirao da uajldkardujem, ali kanda će me razvoj događaja primorati. a ništa nisam proučavao, ni ko ima kakve utakmice ni da li će biti duplih kola u skorijoj budućnosti...

šta bi sa onim najavama da će biti odlaganja utakmica zbog snega ovog vikenda?

 

Vidim da je pao sneg ali nigde ne videh najavu odlaganja :unsure: 

 

Lester-Chelsea i QPR - Totenhem je pomeren sa 28. kola zbog finala Liga kupa tako da to kolo samo 8 tekmi. Totenhem je vec zakazan za sledece, dakle duplo im je 29. a za CFC jos nema informacija. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...