Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Prva 3 direktno u visi rang, 4. i 5. u play off. 

 

je l ovo važi i za nas iz podzemlja?

 

ok, kapiram da će prvi kriterijum iduće sezone biti broj prijavljenih i aktivnost ove sezone, ali šta ako manje-više ostanemo neokrnjeni™?

Edited by Svarog
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema na cemu, to mi je u opisu posla.  :fantom:

 

je l ovo važi i za nas iz podzemlja?

 

ok, kapiram da će prvi kriterijum iduće sezone biti broj prijavljenih i aktivnost ove sezone, ali šta ako manje-više ostanemo neokrnjeni™?

 

Za vas vazi ili isto to ili 2+2, nisam sigurna sta je na kraju ispalo, posto vas je 16, mislim da je to bila neka granica. Ako bude isti broj igraca u 1 Ligi kao ove sezone, onda i za sledecu vazi isto, ako vas bude vise, onda sigurno 2+3, a ako bude nekoliko manje, onda 2+1.

 

Kako stoje stvari, ima li neaktivnih u Shipppu ili 1 Ligi?

Link to comment

Kad samo pomislim kakva me vec tradicionalna berba usiju ceka u sveargentinskom okrsaju u sledecem kolu, najradije bih prespavao taj vikend. Inace u kupu igram k`o nekad Timok. Smrt sam za favorite.

Link to comment

Zaslužene čestitke Šumadincima. CSovi, golovi, dobar izbor kapitena... Sve su uradili što treba da se uradi za pobedu.

Ја мислим да се успоставља традиција једног™ дербија у Лиги 1. :thumbsup:

Link to comment

Kako stoje stvari, ima li neaktivnih u Shipppu ili 1 Ligi?

 

mislim da su svi aktivni.

pre nekih mesec dana ja sam pregledao Ligu 1 i svi su imali neke transfere u tom kolu. a čini mi se da isto Prslin rekao i za Shipp.

Link to comment

Ja, ako sam zbog necega srecan, to je sto cu se resiti Marnija. Covek za 22-3 kola koliko ga imam, mislim da nije sutnuo na gol. Bukvalno. Radio comparison sa Bojdom svojevremeno i pored imena mu stajalo 0.0 goal attempts

Link to comment

Samo da se prijavim da sam se jutros posle doručka lupio po čelu, brže-bolje logovao, napravio dva transfera, posložio tim i do pre nekih desetak minuta pokušavao da skapiram zbog čega nije odigrana utakmica u prvom subotnjem terminu :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...