Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pobeda u ligi protiv Praslinovog b tima

 

U kupu drama na vrhuncu, 68:69, odlučuje Jagielka. Ako bude nerešeno, mislim da imamo isti broj golova, sledeći tajbrejker je br primljenih golova, e to ne mogu da računam

Link to comment

Pobeda u ligi protiv Praslinovog b tima

Још си мала, муслине, да играш против мене или било ког мог тима. Иди једи кекса и држи палчеве да ја испаднем у Чемпионшип, а ти да не испаднеш у 1 Лигу. Ни не чуди ме колико си против ње био када видим како кидаш по доњем дому доње лиге . ;)

Link to comment

Добро, параноја је сложена ствар. Покушаћу по последњи пут да ти је развејем, бар када је фантази у питању. Погледаш ли лигу Крека Весо важнија видећеш да ово коло убибоби и ја играмо један против другог. Ја сам му рекао да ћу узети Фалкаа и он се у последњем тренутку предомислио и уместо Косте узео овог јаловог јужноамеричког чобанина како би ме покрио. Зајебао се за класик и оверал, али као што можеш да видиш добио ме је у х2х. Пошто већ годинама играмо један против другог, сваки дуел нам је јако важан.

 

Само се ти и ја свађамо на овом топику, нема смисла. Хајде неки модел да направимо да се то не дешава. Ево, ти предложи решење и ако је бар бордерлајн разумно прихватићу.

Link to comment

Ja se ne svađam, zato što me mrzi. i zato što imam politiku da nikome ne zagorčavam život inače, pa ni boravak na forumu, pre svega sebi.  

 

Ti histerišeš, ja komentarišem ono što sam video. Uđem u protivnika da ispratim kolo i vidim da mi je nešto  poznat tim. Onda se setim da sam ga ovde pročitao. Nebitno

 

Ako te prošao amok uvek možeš da se izviniš za ovo do sada i da sipaš rakiju

Link to comment

Ako te prošao amok uvek možeš da se izviniš za ovo do sada i da sipaš rakiju

Ево компромис: сипам ја себи две ракије, а уместо лажног извињења и ти сипаш себи две ракије и као да смо их попили заједно у знак измирења. Можда није најправедније ни најелегантније, али ћемо бар попити по две ракије свако и оставити ове глупости иза себе. :) Може?

Link to comment

Cestitke protivniku svakako  :thumbsup: Jebena je ovo igra a to je najbolje pokazao moj ortak Eldorado (fenjeras 1 lige) pocistivsi jednog Gylfija 30-tak razlike pre nekoliko kola...Lako se poleti,isto tako pada. Da sam i ostavio Kostu izgubio bih, jer ga ne bih stavio za kapitena.Nisam Praslin Kresic,ne kresem prasice,slabo ih i jedem...Vise volim Dejzi :wub:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...