Jump to content

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

'Ладно још нема измена. :o

 

Не дам, луркује Геи па ће да ме покраде. :p

 

Ja sam krenuo da pravim po nekom mom planu tim sa akcentom na jaku ofanzivu(u nadi da ce ponoviti start PL-a od pre neku godinu kada su pljustali golovi :s_a: ) i sa idejom da odbrana bude jeftina i slabija.Medjutim ostalo mi je para i za jaku odbranu.Kao da su manje cene igraca ove godine u nekom proseku.

Mnogo igraca ima manju cenu nego sto zasluzuje.

-svi igraci Junajteda osim RVP-a su jeftiniji nego sto bi trebali biti,posebno odbrana

-Ziru je jeftin kao i bekovi Arsenala

-Schurrle je jeftin a i Kosta ako bude prva opcija u napadu

-Dzonson iz Liverpula nikad jeftiniji

-Adebajor i Eriksen su isto mogli biti 0.5-1m skuplji

-neki iz odbrane Sautemptona bas jeftini

-Dzeko jeftin

-odbrana Sanderlenda i Njukasla jeftina,pa i pojedinci iz QPR-a su jeftini iako su sad usli u ligu

Проблем је само када кренеш да их комбинујеш. ;)

 

? / ?

Г. Џонсон / Дебуши / Фил Џонс / Колоћини / Хоивелд

Ериксен / Шурле / Мата / ? / ?

Д.Коста / Жиру / Руни

 

И остаје ти 21 милион за два голмана и два играча средине. Шта ја знам, не бих се баш мењао. :fantom:

Edited by Прслин
Link to comment

Pa nemam ja sve te igrace. :s_a: To su oni koji su po meni potcenjeni.

Evo npr Valensija u 3-5-2 igra bocnog a kosta 6 miliona.Malo

Standardnog defanzivca iz Junajteda za 5.5 retko kada si mogao imati.Jedino ako misle da ce Mancester da ponovi proslu sezonu.

Ziru je bio 8.5 kada je stigao i kada se nije znalo da ce biti starter.Sada je trebao da poskupi.

Dzonson iz Liverpula je isao i do 7.5 ranijih godina.

Dzeko odigrao odlicno a dzabe.

Odbrane Sanderlenda i Njukasla jeftinije nego proslih sezona a nema razloga za to.Pogotovo Sanserlend koji je zaigrao cvrsto na kraju sezone.

 

Mozda sam se ja i istripovao ali stvarno nikad lakse nisam sastavio tim.

Link to comment

Istripovao si se. I ja se svaki put divim sebi i tapsem po ledjima sto sam car koji je lagano uspeo da sklopi najbolji tim u univerzumu. Do prvog kola, onda tapsem glavom o astal...

Edited by Ruxin
Link to comment

Pa nemam ja sve te igrace. :s_a: To su oni koji su po meni potcenjeni.

Evo npr Valensija u 3-5-2 igra bocnog a kosta 6 miliona.Malo

Standardnog defanzivca iz Junajteda za 5.5 retko kada si mogao imati.Jedino ako misle da ce Mancester da ponovi proslu sezonu.

Ziru je bio 8.5 kada je stigao i kada se nije znalo da ce biti starter.Sada je trebao da poskupi.

Dzonson iz Liverpula je isao i do 7.5 ranijih godina.

Dzeko odigrao odlicno a dzabe.

Odbrane Sanderlenda i Njukasla jeftinije nego proslih sezona a nema razloga za to.Pogotovo Sanserlend koji je zaigrao cvrsto na kraju sezone.

 

Mozda sam se ja i istripovao ali stvarno nikad lakse nisam sastavio tim.

Валенсија игра винг бека а не добија бонусе за клин шитове, ако мислиш да је 6 мало за ту позицију узми Шоуа.

Од одбране Јунајтеда питање ко ће бити стандардан а 5.5 није мало за резерву. Видећеш како ће све да помахнита од куповине ако стигне Вермален за пет.

Жиру и Џеко јесу јефтини али нећеш узети и једног и другог јер онда избацујеш Косту или Рунија.

За одбрану Ливерпула је свака кинта превелика, а Џонсон није ни сенка онкга што је некада био.

За Сандерленд и Њукасл се слажем, али то су играчи за попуну тима, нећеш од њих да правиш стубове одбране.

 

Уосталом, дај тим да видимо, ионако си све рекао. :)

Link to comment

Тако је! Диктатори супериорних организационих способности који боље познају фудбал од 90% мушкараца на форуму па играју у Премеру и са времена на време победе у Погађалици, марш у кухињу!

 

Kuhinja mi je plan ukoliko ne uzmem neku titulu u Premeru u narednih 5 sezona. Onda vas sve pozovem na veceru, a posto se u kuhinji snalazim nesto slabije nego prosecan igrac Tole super lige na terenu, verovatno cu sve da vas potrujem. I onda  :0.6:.  Mada, sad kad bolje razmislim, mozda si me pretekao, je to tvoj plan vec za ovu sezonu, rostiljdzijo! :o

 

Istripovao si se. I ja se svaki put divim sebi i tapsem po ledjima sto sam car koji je lagano uspeo da sklopi najbolji tim u univerzumu. Do prvog kola, onda tapsem glavom o astal...

 

+1. I onda WC cim se zavrsi sa transferima, posle tri poraza.

Link to comment

Валенсија игра винг бека а не добија бонусе за клин шитове, ако мислиш да је 6 мало за ту позицију узми Шоуа.

Од одбране Јунајтеда питање ко ће бити стандардан а 5.5 није мало за резерву. Видећеш како ће све да помахнита од куповине ако стигне Вермален за пет.

Жиру и Џеко јесу јефтини али нећеш узети и једног и другог јер онда избацујеш Косту или Рунија.

За одбрану Ливерпула је свака кинта превелика, а Џонсон није ни сенка онкга што је некада био.

За Сандерленд и Њукасл се слажем, али то су играчи за попуну тима, нећеш од њих да правиш стубове одбране.

 

Уосталом, дај тим да видимо, ионако си све рекао. :)

McGregor,Green

Evans,Simpson,Dzonson,Azpilicueta,Yoshida

Valensija/Shaw,Sterling,Shelvey,Odemwingie,Tadic7Shurrle

Rooney,Giroud,Sturidge

 

Onako nesto preliminarno.Tek treba da ispratim ove poslednje prijateljske i vidim ko tu startuje.

Link to comment

Јебени Саного, сада је нашао да проигра када ми је без њега све било ок. :(

 

Ништа, стиснућу се још мало у одбрани, мада ми већ дугмад пуцају. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...