Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da ću do kraja sezone imati od 7-9 dupliranih igrača sa protivnikom. To bi trebalo da mi ide u prilog jer sam pun para, ali dosadno brate. Dođe mi da zakatnčim traku oko pankera Tripijea.

Link to comment

Вајлдкардирао сам и тиме разнео шансе за опстанак к'о Рипли Ностромо. :isuse:

 

На живце ми иде овогодишњи темплејт фантази где сви имамо исте играче, па сам лепо из комбинације избацио Остина, Даунинга, Сигурдсона, Чадлија, Косту, Силву, Бернарда, Клајна и Виздома. Брани ми Хамер, а имам чак и познатог аустријског кантааутора Фалка иако је прошле недеље практично избачен из Мјунајтеда. :)

 

Први који ће се окористити мојом целонедељном жутом минутом је Копкила. Молим остале да се спреме. :fantom:

Link to comment

Huh, pogledah ti izbor, nisam odusevljen da ti budem iskren. Ne znam koliko ti je pametno bilo uzimanje dvojca iz Utd. ADM nije odigrao cestitu utakmicu 3 meseca, u teskom je downu, a za Falcaa si i sam rekao. Ok ako si ga tempirao za ovo kolo s obzirom na povredu RVP ali na duze - bezao bih sto pre iz te price. Dupliranje Chelsija u vezi upitno, Fabregas se sveo na poneku asist i to iz kornera, jos je imao slobodno da se kupa na Bahamima ove nedelje, ne znam u kakvom je stanju za danas. Hammer?Kapiram da nisi na kraju imao kesa za bolju opciju pa i mogu da razumem. Hullovanje :unsure:

 

Na kraju, jbg ko reskira - profitira (mada se to u fantasiju retko kad ispostavilo tacnim).

 

Ostatak mi se svidja, da ne bude da te samo kudim.

Edited by ducca
Link to comment

Хамер је ова недеља, после Панти ол д веј.

 

Фалко ова недеља због повреде РВП, погодио си. Ако не буде играо заменићу га одмах за -4 и надрукаћу неког из одбране на Клајна, немање њега ми највише смета. Плус, има згодну округлу цену од 10.5 па ако било коме изненада стигне неки змај у нападу лако ћу да га мазнем. АДМ ће да проради, превише је добар распоред да се не огребе за неку асистенцију и гол.

 

Фабрегас покрива Косту колико ми је потребно да Азар заврши посао, а и магнет је за бонусе ма шта ко причао. Имао сам га 15 кола, прешао на Азара и било је одлично, али комбиновање једног који свака три-четири кола оде у двоцифрено и другог који свако коло има сигурних пет-шест бодова ми је скроз ок.

 

Хал је највећи зицер од свега: Брус је одличан у одбрани, цепају 3-5-2 и то затворену варијанту јер су им повређени и Ернандез и Јелавић и то на најмање месец дана. Због тих повреда очекујем да ће млађахни Брејди да задржи место које је имао у куп утакмици пре пар дана, а то је - у шпицу. ;)

 

Наравно, све ове моје теорије ће стварност да развеје већ у следећих пар сати, али бар сам се решио ломљења мозга поводом дивље карте. Недељу јебених дана сам провео кликћући комбинације, очи су ми испале. :isuse:

 

Едит: Referee Phil Dowd will make a “cursory” pitch inspection at Turf Moor ahead of Burnley’s Premier League clash against Crystal Palace at 3pm. Играће се ово, али се озбиљан снег очекује поподне и увече. Видећемо шта ће бити са осталим мечевима.

Edited by Прслин
Link to comment

Ako je 1 Prslin aktivirao divlju kartu i sastavio tim oko ADM, to znaci da sam na pravom putu. Rekonstrukcija tima izvrsena pred duel sa favorizovanim Maucijem, tako da cu opustenije nego inace ispratiti kolo. Btw, Mauci u poslednjih par kola pogadja po nekoliko tacnih rezultata na Pogadjalici, pa je njemu sigurno lakse da sastavi tim nego ostalima.

Link to comment

hm, Soldado startuje. jel to znači da će Kejnara da igra povučenije? ništa mi se to ne sviđa  <_<

 

edit. i Defo i Sanogo startuju...

 

edit 2. nema Kamerona Prsline

Edited by malkin
Link to comment

Kejnara mozda, Chadli povucenije sigurno :(

 

LVG opet forsira Blinda u vezi sto mi se uopste ne svidja, Herera klupa nazalost. Verovatno Rooney opet mrsomudjenje u vezi.

Link to comment

Jedini spas mi je čučao u eventualnim birmingemskim smetovima. Bio sam spreman da umesto utakmica zevam u hidrometeorološki radar, ali sad vidim da se razvedrava.  :isuse:

 

Mada mi poraz neće teško pasti. Kupiću u međuvremenu Kuna jedno 5-6 puta. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...